Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Çotanak Yapı Denetim Ltd. Şti.
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Çotanak Yapı Denetim Ltd. Şti.

Çotanak Yapı Denetim Ltd. Şti. Logo
MERKEZ , GİRESUN
 • Yetkili Kişi : Hidayet YILMAZ
 • Pozisyonu : CEO, Genel Müdür, Başkan
 • Faaliyet Alanı : Yapı Denetim Firmaları -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : (GİRESUN)
 • Kuruluş Yılı : 2010

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 6177 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 1 ürün toplam 3213 defa görüntülendi.

Çotanak Yapı Denetim Ltd. Şti. Giresun genelinde merkez, ilçeler ve beldelerde konut, iş merkezi, sanayi yapılarının denetimini üstlenmiş bulunmaktadır.

4708 Sayılı Yapı Denetim Kanununda belirtilen can ve mal güvenliğini teminen imar planına, fen, sanat ve sağlık kurallarına, standartlara uygun, kaliteli yapı yapılmasını sağlamak amacı ile proje ve yapı denetimi görevini sürdürmektedir.

Şirketimiz tüm hizmetlerinde \' Mesleki Etik Çağdaş Norm ve Standartlarda Yapı Denetimi \' sloganını ilke olarak benimsemiş olup uygulama planlarını bu ilke üzerinden yürütmektedir.

Firmamızda görev alan personel işe başlangıç aşamasında alacağı görevlerle ilgili eğitim almakta ve yapılan çalışmalarda personelin en verimli şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Denetimde, yasa ve yönetmelikler çerçevesinde inşaatların her safhasında yerinde denetim, test ve laboratuar çalışmaları yapılırken yeni mezun teknik elemanlar, inşaat kalfaları, ustalar, tecrübeli teknik elemanlarımızca eğitilerek imalatta ve denetimde kalite yükseltilmektedir.

Denetimlerde esas olan mesleki ahlak kurallarıdır. Bu kurallar : Dürüstlük; bağımsızlık; tarafsızlık; güvenilirlik; ve yeterlilik olmak üzere beş ilkeden ibarettir.

Denetim mesleğinin temel ahlak kuralı, dürüstlüktür. Denetim mesleğini yürütürken denetçilerin davranışları kusursuz ve kuşku uyandırmayacak biçimde olması gerekmektedir.

Denetçiler, denetledikleri kuruluşlardan ve denetlenen kuruluşlarla ilgili çevrelerden bağımsız olmak zorundadır. Denetçiler; sorumluluklarını tarafsız bir şekilde yerine getirebilmeleri için kişisel çıkarlarının söz konusu olabileceği her türlü ortamdan, etkiden uzak kalmaya özen göstermelidir. Düzenleyeceği raporları denetlediği firma, kurum veya kuruşlardan veya kamu kuruluşlarının etkisi altına girmeden yapmalıdır. Denetçilere duyulan saygı ve güvenilirlilik, denetçilerin geçmişte ve günümüzde göstermiş oldukları başarıların çabaların neticesidir. Denetimin adil ve tarafsız olması için denetçiler tam bir güvenceye sahip olmalıdır. Tüm toplumlarda mesleki ahlak kurallarına uygunluk yönünde inandırıcılık ve güvenilirlilik, en üst düzeyde olması gereken bir erdemdir. Denetim sistemleri bu erdemi hiçbir zaman göz ardı etmemelidir.

Denetçiler her zaman \' mesleki yeterliliğe \' sahip olmak zorundadırlar ve mesleklerini yürütürken yüksek mesleki standartları uygulamak durumundadırlar. Denetçiler yürürlükteki mevzuat ve standartlar hakkında yeterli bilgiye sahip olmak, mesleki özeni göstermek, en yüksek nitelikte bilimsel yöntem ve uygulamaları kullanmak, ihtiyaç duyduklarında bilgi düzeylerini yükseltmek ve becerilerini geliştirmek zorundadırlar.

Ülkemizde değil depremler; durduğu yerde binaların yıkıldığı göz önüne alınırsa, mevcut binalar ve yeni yapılmakta olan inşaat örneklerinden, yapı denetim sisteminin öneminin anlaşılacağı kanısındayız.

İyi Çalışmalar..

Yapı Denetiminde Verdiğimiz Hizmetler
PROJE VE RUHSAT AŞAMASINDA VERİLEN HİZMETLER    &... detay
21 Mayıs 2011 14:20
İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Şeyh Keramettin Mah. Suat Akgün Sok. Halit Akgüre İşhanı No:15 Kat:2
 • Tel
 • 90 454 250 00 20
 • Faks
 • 90 454 250 00 21
 • E-mail
 • cotanakyapi@windowslive.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2011-05-21 13:04:20 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım