Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » İns Makina - Beton Santralleri
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

İns Makina - Beton Santralleri

İns Makina - Beton Santralleri Logo
KAZAN , ANKARA
 • Yetkili Kişi : Ali Gelmez
 • Pozisyonu : Firma Sahibi, Ortağı
 • Faaliyet Alanı : İnşaat Makinaları ve Ekipmanları -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı :

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 5681 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 1 ürün toplam 2557 defa görüntülendi.

ins makina, sabit ve mobil beton santralleri üretimi yapan ihracatçı firmalardandır. Üretimimiz olan beton santrallerimizde uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek performans sağlayan ürünlerimiz ile sizlere en iyi ürünü sunuyoruz. Ürünlerimiz proje aşamasında en ince ayrıntıları düşünülen, yüksek verimlilik ve performans sağlayan, muadillerine göre uzun süre kullanım yapabileceğiniz oranda dayanıklı, civatalı olması nedeniyle nakliye ve taşımada sunduğu avantajlarla müşterilerimizi düşünen bir anlayışla özel üretim yapılmakta ve tercih edilmektedir. Ekstra özelliklerimizle bir çok yeniliği ve kaliteli ürünü sektöre kazandıran firmamız , ürüne özgü kullanım kolaylıkları , özellikleri , yedek parça ve bakım avantajları ile sizlere farklı bir beton santrali sunuyoruz.

HAKKIMIZDA
Firmamız ANKARA/Ostim Sanayi bölgesinde kurulmuştur. Sektörde 10 yıldır deneyimi olan firma ortaklarının sektörde bugüne  kadar  edindiği  deneyim  ve bilgiler çerçevesinde projesi, imalatı ve montajı firmamıza ait olan ürünlerle  kalite, işçilik  ve malzemeden taviz vermeden üretim yapmaktadır.  Firmamız İNS , İnşaat Sanayi makinaları sektöründe  İNS MAKİNA  markasıyla imalat  yapan, ilk elden hizmet veren yurt içi ve yurt dışı ürün satışı olan bir aile şirketidir.
Müşteri memnuniyeti ilkemiz olup, ihtiyaçlarınıza göre projelerle yanınızdayız. Siparişi alınan müşteri talebi projelendirilmek üzere titiz tasarım çalışmaları ile hassas çizimlere dönüştürülür. Üretim safhaları kaynaklı imalat,talaşlı imalat,boya ve otamasyon sistemi olmak üzere dört bölümden oluşmaktadır. Kaynaklı imalat, talaşlı imalat ve boya, konusunda uzman personel tarafından tamamlanır. Otomasyon sistemi bu alanda kendini  ispatlamış olan SIEMENS otomasyon sistemi ile sağlanmaktadır.  Siparişe alınan ürün tasarım, proje, imalat, sevk, montaj aşamalarını müteakip sizlere ulaştırılmaktadır. Tesislerimiz  işletim aşamasında sizlere en iyi performansı verecek biçimde dizayn edilmiştir. Tesislerin yerleşim planı işletme alanı göz önünde bulundurularak  en uygun şekilde yerleştirilmektedir. İhtiyacınız olabilecek yedek parça ve servis hizmeti de süratli bir şekilde yerine getirilmektedir.
İNS MAKİNA ürettiği İnşaat Sanayi makinaları  modelleriyle her zaman yenilikçiliğe önem vermektedir.İnşaat sanayi makinaları sektöründe imalatçı firma olarak hizmet veren firmamız,sektörün güçlü ve güvenilir markası olmak için çıktığı yolda ANKARA/Ostim’den yurt içine ve yurt dışına ürüngöndermektedir.İnşaat Sanayi makinaları sektöründe iletişim, imalat, kalite, görüntü, işçilik, fiyat, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyetini  ilke edinen firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından  takip  ederek  müşterilerimize  en iyi  hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ

Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, imalatımız olan ürünlerle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde  karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.  Proje ve imalatlarımızda saha,şantiye tecrübesinin yanında,müşteri ihtiyaç ve sıkıntılarına göre imalatlarımızın yüksek fayda ve en iyi performansı sağlıyacağı makinalarla sektördeyiz.  İNS MAKİNA ailesi olarak İnşaat  Sanayi  makinaları sektöründe görüntü, iletişim, kalite,  işçilik, uygun fiyat, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız çalışmalarını devamlı geliştirerek sektöre yön veren firmalardan olacaktır.

MİSYONUMUZ
Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır. Firmamız İNS , İnşaat Sanayi makinaları sektöründe İNS MAKİNA markasıyla imalat  yapan, ilk elden hizmet veren bir aile şirketidir. İmalatlarımızda Sıemens, Wamgroup, Bonfiglioli, Esit, Skf marka ürünler tercih edilmektedir. Projeleri firmamıza ait ürünlerimizde, kaliteli ürünlerle, sektöre en iyi ürün ve hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimiz bizim patronumuzdur. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç, hem de dış piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile, örnek kuruluş olmaya özen gösteriyoruz. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm teknoloji ve iletişim araçlarını  sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek arzusundayız. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmekteyiz. Rakiplerimiz de ülke ekonomisine katkı sağlayan değerlerimizdendir.
 
İMALATLARIMIZ
Sabit ve mobil Beton Santralleri, sabit ve mobil kırma eleme yıkama tesisleri, Raylı hidrolik tünel kalıpları, Mekanik stabilizasyon sistemleri, Kimyasal tesisler, Civatalı tip çimento siloları, boru hattı,  transmikser  imalatı yapmaktadır.İnşaat Sanayi makinaları imalatımız olup, istenen kapasiteye göre sipariş alınarak makine imalatı yapılabilmektedir. Firmamızda CE,  ISO 9001, GHOST ve OHSAS 18001 belgeleri mevcuttur.

ins makina 100 m3/h mobil beton santrali
100 m³ /SAAT  KAPASİTELİ  MOBİL&nb... detay
22 Kasım 2012 13:16
İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Saray MAh.Gimat Cad.115.Sok.No:16/A Saray/KAZAN
 • Tel
 • 90 312 386 08 44
 • Faks
 • 90 312 386 08 49
 • E-mail
 • insmakina@hotmail.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2011-10-15 17:16:59 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım