Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » CS Yapı
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

CS Yapı

CS Yapı Logo
MALTEPE , İSTANBUL (ANADOLU)
 • Yetkili Kişi : Cs Yapı
 • Pozisyonu : Firma Sahibi, Ortağı
 • Faaliyet Alanı : Cephe Sistemleri ve Kaplamaları -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı : 2005

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 4747 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 0 ürün toplam defa görüntülendi.

CS CEPHE Kaplama Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren, modern çağdaş teknolojik donanımı, kalitede güven ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışan başarılı bir kuruluştur.


Günümüz dünyasında, küresel rekabetteki artış, işletmeleri değişime ve rekabet koşullarına hızla uyum sağlamaya imkan veren yalın organizasyon yapısı oluşturmaya ve kendilerine rekabet gücü sağlayacak stratejik yönetim anlayışı ve yöntemlerine yönlendirmektedir. Bugün başarılı kuruluşlar, modern yönetim anlayışlarını ve yöntemlerini rekabet avantajı oluşturarak karlı sonuçlara dönüştürebilen firmalar olarak tanımlanıyor.


Bulunduğumuz sektörde rekabet edebilmek için, iş sonuçlarımıza göre firmamızı konumlandırmamız ve sektörümüzde bize avantaj sağlayan ve iyileştirme yapmamız gereken konuları tespit etmemiz gerekmektedir.


Bugün farkı oluşturan kuruluşlar, günümüzde sadece finansal sonuçlarla değil çevreye,  topluma ve sosyal yaşama katkılarıyla da marka değerini yükselten, kazanımlarını ve başarılı iş sonuçlarını tüm çalışanları ve müşterileri ile paylaşabilen kuruluşlar olarak ta tanımlanmaktadır.


Müşteri memnuniyeti, müşterinin satın almadan önceki beklentileri ile satın almadan sonraki performansı arasındaki farka gösterdiği tepkidir. İyi işletmeler ''müşteri her zaman haklıdır'' prensibini uygulamaya çalışır, müşteriyi elde tutabilmek ve sadık müşteriler kazanabilmek için öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamak gerektiğini herkes bilir. Türkiye müşteri memnuniyeti kavramıyla doksanlı yıllarda tanıştı ama rekabetin gitgide artmasıyla son yıllarda önem kazandı. Artık firmalar yeni bir müşteri edinmenin, eski müşteriyi elde tutmaktan daha pahalı olduğunu biliyor. Bundan dolayı da müşteri hizmetleri gibi bir çok meslek dalının önemi gitgide artıyor.CS YAPI, sürekli değişim anlayışı içerisinde, kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik garantisi, daha dayanıklı, pratik ve estetik çözümler sunacak projeler, kaliteden ödün vermeden, çevre ve insan sağlığına uygun ekolojik ürünler ile hizmet sunarak ve bu amaca uygun çözüm ortakları ile çalışarak, en uygun zamanda en uygun fiyatla hizmet sunar.CS YAPI sürekli değişim anlayışı içerisinde, yenilikçi ve modern bir firma olarak, fuarlara katılımın bu özelliğini daha hızlı ve kolay bir şekilde geliştireceği düşüncesindedir, Bu sebeple sektör ile ilgili gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlara katılarak sektör ile ilgili değişiklikleri, yenilikleri sürekli yakından takip etmektedir.Hedefimiz; Müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran firma olmaktır. CS CEPHE Kaplama Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak temel amacımız; daha dayanıklı, kaliteli, pratik ve estetik yaşama alanlarına yönelik yapıları müşterilerimizin beğenilerine sunmaktır.

İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Bağlarbaşı Mah. Bağdat Caddesi No:414 Gedik İş Merkezi A Blok Kat:5 Daire:50 Maltepe /İst.
 • Tel
 • 90 216 441 41 20
 • Faks
 • 90 216 441 49 89
 • E-mail
 • bilgi@csyapi.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2012-02-29 12:41:57 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım