Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Geser Parex Yapı Kim. San. Tic. A.Ş.
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Geser Parex Yapı Kim. San. Tic. A.Ş.

Geser Parex Yapı Kim. San. Tic. A.Ş. Logo
ATAŞEHİR , İSTANBUL (ANADOLU)
 • Yetkili Kişi : Alican TOPTAŞ
 • Pozisyonu : CEO, Genel Müdür, Başkan
 • Faaliyet Alanı : İzolasyon ve Yalıtım -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı : 2002

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 5953 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 1 ürün toplam 3006 defa görüntülendi.

Parexgroup 80’ ler de kurulan bir Fransız şirkettir. 90’ların ortasında uluslararası gelişime önem vermiş ve bu amaçla ülkelerinde gelecek vadeden, gelişime uygun altyapıya sahip firmaları devralma stratejisini hedef edinen bir tarihçesi vardır. Bu sayede de farklı pazarlarda güçlü büyüme ve liderlik gücüne sahip olmuştur. Grup 19 ülkede 2700 kişilik personel ile faaliyet göstermektedir. Fransa’dan sonra en çok satış oranının yüksek olduğu ülke % 16 ile Kuzey Amerika’dır.

Dış cephe yalıtımı ve su yalıtım ürünlerinden sonra en çok satış oranının yüksek olduğu ürün seramik yapıştırıcısı ve zemin hazırlama ürünleridir. ParexGroup, 2008 satış rakamı 565 milyon Euro dur. Yapı ürünlerinde önde gelen üreticilerden biri olan Parexgrup, dünyada 18 ülkede 48 üretim tesisi ile faaliyet göstermekte ve yapı sanayi nde kullanılmak üzere uygun ürünler sunmaktadır. Parexgrup, Materis’ in bir bölümüdür. Materis, yapı sanayi için özel kimyasallar üreten bir lider firmadır. Büyüme stratejileri; ulusal pazarlardaki lider konumda bulunan firmalarla entegrasyona ve ilişkileri geliştirmeye dayalıdır. Bunu yaparken de müşterilerle yakın ilişkiler içinde olmaya farklı ülkelerin kültürel yapılarını göz ardı etmemeye, tüm ağ içindeki işbirlikçilerimizin karşılıklı olarak uzmanlıklarını paylaşmaya çalışıyoruz.

Takım çalışmasına, dayanışmaya dayalı candan bir iş ortamına önem veriyor ve bu şekilde bir farkındalık yaratıyoruz. Beraber çalıştığımız işbirlikçilerimizden sıklıkla geribildirim istiyoruz ve buna teşvik ediyoruz. Biz uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve kendi içimizde bir ilişki inşa ediyoruz. Bu ilişkiyi içsel bir şebeke, ağ oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Bütün yapı ürünlerimiz dayanıklı yapıları garanti etmek için kullanıma sunulmuştur. Uzun ömürlü, sağlam ve güzel yapıları aynı zamanda da comfor ve stille birleştirmektir tutkumuz.

Kalite güvencesi firmamızın belkemiğidir ve kalite güvencesi prensiplerimiz bu özel fonksiyonlara hakim olmakta ki çabalarımıza olanak tanır. Bizim çalışanlarımız yerel ve yüksek performansla tüm müşterilerimiz için hizmet vermeye çalışmaktadır. Sürekli gelişim ve ilerleme felsefesi her zaman müşteri memnuniyetini oluşturmamızda hedefimiz olmuştur. Amerika, İspanya, Arjantin, Brazilya, Avusturalya ve Singapur da ki tam donanımlı laboratuarlarımız da deneyimleri paylaşmanın ve araştırma laboratuarlarımız da bilgi transferini ve akışını teşvik edici çalışmaları arttırmanın çabası içindeyiz.

Bizim büyümemiz yenilikçi anlayışımız, kabiliyetimiz ve var olan ürünü sürekli geliştirmek üzerine inşa edilmiştir. Araştırma geliştirme tesislerin de çalışanların % 5 i bu sebeple çalışmaktadır. Merkez Laboratuarlarımız Fransa da ki L’lsle d’Abeau da yer almaktadır. Kısa zaman önce en üst düzey teknolojiyle kimyasal ve fiziksel analitik ekipmanlar la kurulmuş olan bu Laboratuarlarımız da yapı kimya ürünlerinin mekanizmasını anlamaya yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Parexgroup için en önemli öncelik iş gücünün tamamının iş güvenliğidir. İş güvenliği ve iş güvenliği kurallarının uygulanması, dünya üzerinde kurulmuş olan tüm gruplarla olan iletişimi ağı sayesinde tamamının izlenmesiyle sağlanır.

Gesterm 410
Isı Yalıtım Levha Yapıştırıcısı Çimento esaslı, kimyasal ... detay
09 Mart 2012 11:50
İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Tatlısu Mah. Şenol Güneş Bulv. No:2 Kat:5 D:30 Mira Tower Ümraniye - İSTANBUL
 • Tel
 • 90 216 365 55 88
 • Faks
 • 90 216 365 55 75
 • E-mail
 • hakan.gevrek@geserparex.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2012-03-09 11:24:59 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım