Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Marsida Dış Ticaret Tur. İnş.San.Ltd.Şti.
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Marsida Dış Ticaret Tur. İnş.San.Ltd.Şti.

Marsida Dış Ticaret Tur. İnş.San.Ltd.Şti. Logo
SARIYER , İSTANBUL (AVRUPA)
 • Yetkili Kişi : Ömür MARANGOZ
 • Pozisyonu : Firma Sahibi, Ortağı
 • Faaliyet Alanı : Kapı Sistemleri ve Aksesuarları -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı : 2007

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 4577 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 1 ürün toplam 4336 defa görüntülendi.

 

Modüler Saçak Sundurma

\"sundurma,Marsida Modüler Saçak Sundurma, yapılarında estetik tasarıma ve farklılığa önem veren kullanıcılar için tasarlanan, pratik montajıyla her çeşit yüzeye kolayca uygulanabilen bir saçak-sundurma sistemi.

Dış cephelerde kapı ve pencerelerin yağmur, kar gibi doğal şartlar altında ıslanması, aşırı güneş ışığına maruz kalması, nem gibi dış etkenler ile renklerinde solma, erken deformasyon, hatta kullanılamayacak hale gelmesine neden oluyor.

Kimi durumlarda zemin katlarda bulunan işyerlerinin vitrinleri güneşe tabi olduklarında sergilenen ürünler zarar görebiliyor, ev pencerelerinde perdelerde ve gelen ışığın şiddeti ile bağlantılı olarak ev eşyalarında renk solması ve yıpranma meydana geliyor.

Bu olumsuzlukların giderilebilmesi amaçlanarak tasarlanan Marsida Modüler Saçak Sistemleri, 2008 yılı itibari ile Marsida Dış Ticaret tarafından Türkiye’de satılmaya başlandı. Kapı ve pencere üzerinde çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor ve uygulanan yüzeyi, yağmurun, güneşin ve diğer olumsuz hava şartlarının istenmeyen etkilerinden koruyor. Zemin katlarda bulunan işyerleri vitrinlerini güneşten korumak için Marsida Modüler Saçak Sistemleri’ni kullanarak hem amaçlarına ulaşıyor, hem de görüş açısını engellememiş oluyorlar.

Marsida ürünleri şekil, renk ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile her yapıya uygun olacak şekilde tasarlandı. Kullanılan polikarbonat düşük ısılara karşı dayanıklı olup, yağmurda kolayca temizlendiği için her zaman ilk günkü gibi temiz kalıyor. Kullanılan destek ayakları ise “Mühendislik Plastiği” ve “Alüminyum” olmak üzere iki farklı seçenekte sunuluyor.

Ön ve arka alüminyum barlar ile güçlendirilen Marsida Modüler Saçak Sistemleri’nde özellikle mukavemeti yüksek, fakat kendi ağırlığı hafif olan malzemeler seçildi. Böylelikle her yüzeyde özellikle kompozit cephelerde, hafif olduğundan dolayı en fazla tercih edilen malzeme olmaya aday.

Marsida Modüler Saçak Sistemleri, kullanıcılara modüler yapısı sayesinde montaj ve taşıma kolaylığı sağlıyor. Ürünün montajı için gerekli olan tüm malzemeler, destek ayakları, polikarbonat levha, çelik dübeller, vida seti ve silikon gibi malzemeler montaj şemasını içeren bir kutu içerisinde kullanıcıya teslim ediliyor. Ürünlerde Polikarbonat Levha en: 70 cm ve 100 cm, boy: 120 cm ve 150 cm ölçülerinde. Bu ölçülerle, montajının yapıldığı yüzeyden 70 cm ve 100 cm’lik bir açıklık sağlanıyor. Destek ayaklarının tasarımı simetrik olduğundan dolayı, modüller istenilen ölçü ve adette birbirine eklenerek uygulanabiliyor.

Marsida Modüler Saçak Sistemleri, ihtiyaç duyulan birçok mimari detayı ekonomik ve estetik olarak, kısa zamanda çözebilmeye yardımcı olacak bir yenilik.

Marsida Modüler Saçak Sistemleri yapılara bambaşka bir görüntü katıp, tasarımların daha fonksiyonel ve estetik olmasına yardımcı oluyor.

 

Sundurma
 D serisi Modüler Saçak sistemleri 1000 mm derin... detay
26 Eylül 2012 10:15
İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Vişne 2 Bölgesi, Çayırgüzeli Sk. No:14 Zekeriyaköy, Sarıyer / İSTANBUL
 • Tel
 • 90 212 352 43 13
 • Faks
 • 90 212 352 43 14
 • E-mail
 • omurmar@gmail.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2012-09-26 10:05:48 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım