Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Zema Beton Santralleri
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Zema Beton Santralleri

Zema Beton Santralleri Logo
TUZLA , İSTANBUL (ANADOLU)
 • Yetkili Kişi : Okan ERYAMAN
 • Pozisyonu : Pazarlama Müdürü
 • Faaliyet Alanı : İnşaat Makinaları ve Ekipmanları -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : Tüm Türkiye()
 • Kuruluş Yılı : 2009

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 6374 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 1 ürün toplam 3088 defa görüntülendi.

1999 yılında faaliyetlerine gemilerdeki elektrik sistemlerinin bakım onarım işleri ile başlayan MAHİOĞLU ELEKTRİK LTD. ŞTİ. Sedni – İspanyol otomasyon sistemi imalatçısı   Veritas Denizcilik ile işbirliği yaparak Türkiye’de otomasyon sistemleri imalatı ve kurulumu konusunda sektörümüzün bir çok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır. 2009 yılından bu güne kadar grup şirketlerinden MAHİOĞLU MAKİNA İNŞ. TAH. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ile de ZEMA markasıyla Beton Santrali , Transmikser , Silobas ve Konkasör imalatı yapmaktadır. ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan ZEMA BETON SANTRALLERİ, CE belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışındaki  hazır beton üreticisi firmalar başta olmak üzere; VOLKAN, ONUR , VAN  EST TRADİNG, BOUYGUES, EURL, SNC KHOZBI, SOCABS, WABI ‘da dahil bir çok firmanın beton santrali ZEMA tarafından kurulmuştur.

Hazır beton üreticilerinin beklenti ve isteklerini proje-teşvik aşamasından kuruluş, çalıştırma ve işletme maliyetlerine kadar yakından takip eden ZEMA BETON SANTRALLERİ, hazır beton üreticileri ile kurduğu diyalog ve işbirliğini daha da geliştirmek arzusundadır.

Tasarım, parça imalat ve temini, komple üretim kalitesi ve işçilik, montaj, çalıştırma, eğitim ve satış sonrası teknik servis hizmetlerindeki kalitesi ile müşteri odaklı çalışma anlayışı ZEMA BETON SANTRALLERİ  isminin ülkemiz sınırlarını aşmasını sağlamıştır. ZEMA BETON SANTRALLERİ İrlanda, Hollanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Libya, Türkmenistan, Sibirya, Kazakistan, Rusya, Irak, Cezayir gibi 20’ye yakın ülkeye ihraç edilmekte ve başarı ile çalışmaktadır.

Dünya markası olmayı hedefleyen ZEMA BETON SANTRALLERİ, yurt dışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, teknik ve pazarlama alt yapısını sürekli geliştirmekte ve bu alanda da organize olarak sektörel uzmanlık fuarlarına katılmayı sürdürmektedir.

Müşterilerine en kaliteli beton santralini teslim etmeyi ve tam müşteri memnuniyetini hedefleyen ZEMA BETON SANTRALLERİ, kurduğu hazır beton tesislerini uzun yıllar düşük işletme maliyeti ile çalıştıracak şekilde müşterilerine gereken tüm teknik hizmetleri vermeyi ilke edinmiştir. 

Bu anlamda bakıldığında dünya firması olmayı başarmak, değişik bölgelerdeki fiziksel koşullara ve müşteri taleplerine tam uyumlu çözümler sunabilmeyi beraberinde getirmektedir. ZEMA BETON SANTRALLERİ, dünya standardındaki beklentiler için ilave donanımlar ile birlikte değişik beton santrali alternatifleri üretmektedir.

İmalatını yaptığımız beton santrallerinin tasarım ve montajının yanı sıra, gerekli tüm teknik servis ve bakım hizmetlerini de beraberinde sağlamaktayız. ZEMA SERVİS hizmeti ile 7 gün 24 saat servis desteği sağlanmaktadır.

BETON SANTRALİ
           ... detay
11 Ağustos 2010 10:11
İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad. Giptaş San. Sit. No:18 Tuzla-İSTANBUL
 • Tel
 • 90 216 446 95 40
 • Faks
 • 90 216 446 95 39
 • E-mail
 • info@mahioglumakina.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2010-08-11 10:00:55 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım