Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Firmalar » Çalışkanlar Beton Mad.Yapı Malz.San.Tic.Ltd.Şti.
Yazdır Tavsiye Et Paylaş Favorilerime Ekle

Çalışkanlar Beton Mad.Yapı Malz.San.Tic.Ltd.Şti.

Çalışkanlar Beton Mad.Yapı Malz.San.Tic.Ltd.Şti. Logo
MERKEZ , ÇANAKKALE
 • Yetkili Kişi : Memduh Yıldırım
 • Pozisyonu : Satış Müdürü
 • Faaliyet Alanı : Hazır Beton ve Elemanları -
 • Firma Faaliyet Bölgesi : AYVACIK,BAYRAMİÇ,BOZCAADA,ECEABAT,EZİNE,LAPSEKİ,MERKEZ,(ÇANAKKALE)
 • Kuruluş Yılı : 2000

STANDART FİRMA

Bu firma bigileri 5770 defa görüntülendi.

Bu firmaya ait 0 ürün toplam defa görüntülendi.

90'lı yılların başlarında Mehmet Çalışkan şahıs firması olarak kum çakıl nakliyeciliğiyle faaliyete başlayan firmamız, daha sonraki yıllarda faaliyetleri arasına hafriyatçılık ve müteahhitliği de eklemiştir.

Firmamız, Temmuz 2000'de Çanakkale Belediyesi'ne ait hazır beton santralini kiralayarak hazır beton sektörüne adım atmıştır. Eskimiş bir teknolojiye sahip belediyeye ait santralle yapılan kısa bir üretim sürecinin ardından, Nisan 2001'de belediyeye ait aynı yerde 70 m3/saat üretim kapasiteli bilgisayarlı ve tam otomatik  kendi santralini kurmuştur. Aynı yılın Ekim ayında TSE Uygunluk ve İmalata Yeterlilik belgelerini almıştır. Firmamız, 2003 yılında Ezine'ye bağlı Taştepe köyü mevkiinde kurduğu 90 m3/saat üretim kapasiteli ikinci tesisi ile Ezine, Ayvacık ve Bayramiç ilçelerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Sürekli iyileştirme ve kaliteli ürün hedefiyle çalışan firmamız, 2004-2008 yıllarını yoğun olarak kalitenin arttırılması ve iyileştirilmesi çabalarıyla geçirmiştir. Bu çerçevede; önce merkezini şuan ki yerine taşımış, 2006 yılında şirketleşmiş, akabinde Çanakkale merkez ilçedeki tesisini kendi yerine taşıyarak burada kurduğu 130 m3/saat üretim kapasiteli modern tesisi ve genişlettiği araç parkıyla ürün ve hizmet kalitesini sürekli yükseltmiştir. Kalitesini, ISO 9001:2008 ve Hazır Beton Birliği tarafından verilen KGS (Kalite Güvence Sistemi) belgelerini alarak tescillemiştir. Firmamız, bu çabalarının sonucu olarak; bulunduğu bölgede sektörünün lider ve aranılan firması olmayı başarmıştır.

Firmamız, lider olmanın verdiği sorumluluğu bilerek, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutan, kaliteli ürün, zamanında teslim ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla; halen iki adet modern tesisi, kalite kontrol laboratuarları, geniş araç ve makine ile Çanakkale Merkez, Eceabat, Lapseki, Ezine Ayvacık ve Bayramiç ilçelerine hizmet vermektedir.

Firmamız, müşterilerinden aldığı güç ve heyecan ile önümüzdeki yıllarda da sektöründe ve farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmeyi düşünmektedir.

MİSYONUMUZ
Hazır beton sektöründe; iç ve dış müşteri odaklı yüksek kaliteli ve ekonomik ürün yelpazesine sahip, eğitim ve teknolojiye önem veren, personelinin yaratıcı fikirlerini destekleyen ve değerlendiren, verimli en üst düzeye çıkartmak amacıyla personelinin motivasyonunu yüksek tutan, yasal mevzuatlar kapsamında iş sağlığı-güvenliği ve çevre gerekliliklerini uygulayan, bir firma olmak.

VİZYONUMUZ
Sektörde dünya çapında gelişen teknolojileri takip eden, Toplam Kalite Yönetimi felsefesi çerçevesinde kaliteyi üreten, sahip olduğu makine ve ekipmanı verimli bir şekilde kullanabilen eğitilmiş, motivasyonu yüksek, iş sağlığı güvenli, çevre, kalite ve maliyet bilincinde iyileştirme öneren personeli ile müşterisine özel çözümler üretip sadık müşteriler yaratarak müşteri memnuniyetinde lider olmak, sürekli gelişim ve kararlılığı hedeflemek.

Misyon ve vizyonun gerçekleştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için ; Çalışkanlar beton yönetimi belirlenen hedefleri gözden geçirerek sistem performansını periyodik olarak takip eder.

Çalışkanlar beton yönetimi; gerekli insan, makine, ekipman, kalite, çevre ve iş sağlığı-güvenliği koşullarını iyileştirmeye yönelik her türlü kaynağı Sürekli Gelişim yolunda sağlamayı taahhüt eder.

HAZIR BETON, HAFRİYAT, SIVA KUMU, KIRMA MICIR, DOLGU MALZEMESİ, İNŞAAT DEMİRİ, PROJEYE GÖRE HAZIR DEMİR, ÇELİK HASIR, İNŞAAT TELİ, İNŞAAT ÇİVİSİ, TORBA ÇİMENTO, TORBA KİREÇ, TUĞLA, GAZ BETON, KİREMİT

İlan Başlık Çalışma Şekli Görev İlanın bitiş süresi
 • Adres
 • İsmetpaşa Mah. Asafpaşa Cad. No:20 Çanakkkale
 • Tel
 • 90 286 213 27 03
 • Faks
 • 90 286 213 54 53
 • E-mail
 • caliskanlarbeton@hotmail.com

Firmaya Mesaj At

Mesaj atabilmek için giriş yapınız!
 
 • Bu Firma : 2010-11-20 12:06:58 itibari ile aramıza katılmıştır.
 • ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım