Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Yararlı Bilgiler » Mitsubishi Klima

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Mitsubishi Klima

 [img]http://i.hizliresim.com/BrzPdL.png[/img]

rn
 
rn
[b]Salon Tipi Klima – Güven Veren Teknoloji Nedir?[/b]
rn
 
rn
Adından da anlaşılacağı gibi [url=http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/salon-tipi-klima/]mitsubishi salon tipi klima[/url], geniş alanlarda kullanılan klima modellerine verilen isimdir. Buzdolabı gibi ayaklı ve dikey görünümlü olan salon tipi split klima, genellikle mağaza, toplantı ve konser salonları, okul ve dershaneler gibi geniş mekanlar için kullanılır. Ek ısıtıcılara sahip olan klima modelinde hızlı ve güçlü fan sistemi ile homojen hava dağılımı özelliği de vardır. Ayrıca düşük dış ortam sıcaklıklarında da sorunsuz çalışırlar.
rn
 
rn
[b]Salon Tipi Klimalar Nerede Kullanılır?[/b]
rn
 
rn
   Salon tipi klimalar:
rn
 
rn
   İş yerleri,
rn
   Toplantı salonları,
rn
   Mağaza ve alışveriş merkezleri,
rn
   Hastaneler,
rn
   Restoranlar,
rn
   Sinemalar,
rn
   Konutlarda kullanılırlar.
rn
 
rn
[img]http://i.hizliresim.com/aLY3rg.png[/img]
rn
 
rn
[b]Kaset Tipi Klima – 4 Yönlü Salınım, Yüksek Randıman Nedir?[/b]
rn
 
rn
İç üniteleri tavan boşluğuna, dış üniteleri tavana monte edilen 4 yönlü ısıtma ve soğutma özelliği sağlayan klimalardır. [url=http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/kaset-tipi-klima/]Mitsubishi kaset tipi klima[/url], yüksek konfor şartlarının sağlanmak istendiği mekanlar için idealdir. Esnek kurulum avantajı ile geniş alanlarda kullanılabilir. Mitsubishi klima modelleri arasında bulunan kaset tipi klimalar kullanışı ve görünüşü bakımından çok kullanılan klimalardır.
rn
 
rn
Doğru projelendirilmiş bir kaset tipi klima uygulamasının neticesinde mekanınızda kaset tipi klimanızın sadece dekoratif ön paneli görünür.
rn
 
rn
[b]Özellikleri – Fark Yaratan Konfor[/b]
rn
 
rn
Kaset tipi klimalar ilk olarak 4 yönlü hava salınımları ile bilinir. Kanat açıları hem yatay hem de dikey olarak ayarlanabilir. Gelişmiş hafızası sayesinde üfleme hızını ve yönünü sistemine kaydeden kaset tipi klimalar, ortamda kimse yokken minimum enerji modunda çalışarak büyük tasarruf sağlar.
rn
 
rn
[img]http://i.hizliresim.com/r3pdp7.png[/img]
rn
 
rn
[b]Kanallı Tip Klima – Kusursuz Hava Akımı Nedir?[/b]
rn
 
rn
Kanal ve menfezler yardımı ile hava dağılımı sağlayan klima türlerine [url=http://www.mitsubishiklima.com.tr/klima/ev-ofis-klimalari/kanalli-klima/]mitsubishi kanallı klima[/url] denmektedir. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi kategorisi içinde yer alan kanallı tip klima, iç üniteleri tavan arası boşluğuna gizlenerek monte edilir. Bu nedenle mekanlarda hoş bir görünüm sağlar. Mitsubishi Klima kanallı tip klimalar ile kusursuz hava akımı sağlamaktadır.
rn
 
rn
Taze hava alma özellikleri olduğundan yüksek konfor şartı sağlanması istenen mekânlarda tercih edilirler. Doğru projelendirilmiş bir kanallı tip klima uygulamasının neticesinde mekânınızda sadece dekoratif üfleme ve emiş menfezleri görünür.
rn
 
rn
Kaynak: [url=http://www.mitsubishiklima.com.tr/]www.mitsubishiklima.com.tr[/url]