Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Duyurular » Bartın İl Özel İdaresi Mühendis ve Peyzaj Mimarı Alacak...

Bartın İl Özel İdaresi Mühendis ve Peyzaj Mimarı Alacak...

Bartın İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Mühendis ve Mimar alımı yapacak. Başvuru şartları ve tarihleri açıklandı.

Bartın İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü 2018 yılı sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda 2 mühendis 1 mimar alımı yapılacağı belirtilirken, söz konusu alım için adayların sözlü sınavdan geçirileceği belirtildi.


B-ALINACAK PERSONEL ÜNVANLARI

S.NO Personelin Unvanı Aranan Şartlar (Eğitim)  Kadro Sayısı Hizmet Sınıfı
1 Mühendis Endüstri Mühendisliği Bölümünden Mezun Olmak 1 THS
2 Mühendis İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun Olmak 1 THS
3 Mimar Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden Mezun Olmak 1 THS


C-BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak,

3- Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmamak,

4- Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.

6- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, (...)(!) zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,

7- Sınavı kazanan adayın Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacak olup, güvenlik araştırması sonucu olumlu çıkmayan aday sözleşmeli personel olarak ataması yapılmayacaktır.

8- İlimizde, şantiye ve her türlü arazi şartlarında çalışmayı ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanunun 5. maddesinde "İl Özel İdaresinin görev alanı İl sınırını kapsar" hükmüne istinaden İlimize bağlı 3 ilçenin herhangi birinde İl Özel İdaresince gerek görülmesi halinde çalışmayı kabul ve taahhüt etmek,

9- Son 1 yıl BARTIN İlinde ikamet ediyor olmak, Bunu Nüfus Müdürlüğünden alacağı yazıyla belgelendirmek


D- ÖZEL ŞARTLAR

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ; Türkiye’deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin “Endüstri Mühendisliği” bölümünden lisans seviyesinde mezun olmak. Araştırmacı, dinamik ve çözüm odaklı olmak, raporlama ve iş takibi yönü kuvvetli olmak. Stratejik Planlama Yönetimi ile ilgili 

belgesi bulunmak, ISO 9001 2015 Kapasite eğitimi ile Proje Döngüsü eğitimi almış olmak ve İyi derecede İngilizce bilmek.

İNŞAAT MÜHENDİSİ; Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "İnşaat mühendisliği" bölümünden lisans seviyesinde mezunu olmak. En az (C) seviyesinde iş güvenliği uzmanlığı belgesi bulunmak. Yapım İşleri ile ilgili metraj ve keşif hesapları yapabilmek, hakediş hazırlayabilmek, Statik Proje hazırlayabilmek, mesleki konularla ilgili program dillerini (Sap2000 İdecad, Sta4cad ve Autocad ) programlarını biliyor olmak tercih nedeni olacaktır.

PEYZAJ MİMARI; Türkiye'deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin "Peyzaj Mimarlığı” bölümünden lisans seviyesinde mezunu olmak. Net Cad ve Auto Cad programlarını kullanmak, Teknik Şartname, keşif, metraj ve maliyetlendirme konularına hâkim olmak, Proje Döngüsü Eğitimi almış olmak, CED raporu yazıyor olabilmek, iyi derecede İngilizce bilmek, Office programları bilmek.

BAŞVURU YERİ VE ŞEKLİ?

Müracaat işlemleri insankaynaklariegitim@bartinozelidare.gov.tr adresinden ya da Bartın il Özel İdaresi İnsan Kaynaklarından temin edilecek başvuru formuyla 2 ile 12 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. 


DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: dpb.gov.tr

Eklenme tarihi: 22 Mart 2018

Okunma sayısı: 3297

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım

kayseri escort türk ifşa