Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Ürünler » Asansörler vb. Düşey Taşıyıcılar » Asansörler » İnşaat Asansörü

İnşaat Asansörü / SMS İnşaat Makina Sanayi

  • Marka Encomat 
  • Model Kodu 81100 
  • Birim Fiyatı
  • Mininumum Sipariş Adedi
  • Garanti Süresi 2 yıl 
  • Ortalama Temin Süresi stoktan teslim 
  • Ürünün Verildiği Yerler Tüm Türkiye() 
  • Ürünün Belgeleri CE - ISO 9001 
  • Web Sitesi www.smsmakine.com.tr 
  • Ekleme Tarihi 14 Ekim 2010 11:23 
Tavsiye Et Yazdır Favorilerime Ekle

İlanın yanıltıcı ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız!
Ürün Hakkında

İstanbul Merkezli Bir firma Olan SMS, genç ve çağdaş kadrosu, geniş vizyonu, kararlı yapısı ile başarı grafiğini emin adımlarla yükseltmektedir. SMS İspanyol UTIFORM ve ENCOMAT  firmasının Türkiye Genel Distribütörüdür. Ankara Şubesiyle de Türkiye\'nin her yanına ulaşmaktadır. Satışını ve kiralamasını  yapmakta oldugu başlıca ürünler arasında Cephe asansörü-Hareketli iskele-Yük asansörleri-sıva makinası-şap makinası-shotcrete makinası gelmektedir.

SMS yatırımlarını sürekli olarak geliştirerek, yurt içindeki başarısını yurt dışına da taşımıştır. Buğün ağırlıklı olarak Ortadoğu ülkeleri ve Türki Cumhuriyetleri yaptığı ihracat ile dış pazar payını her geçen gün arttırmaktadır. SMS 10 yılı aşkın süredeki Tecrübesiyle Dünya pazarında marka olmuş ürünleri Türkiye pazarına sunarak rekabete çok farklı bir boyut getirmiştir.

SMS satış sonrası yedek parça ve servis hizmetine çok önem verip, yetkili servislerde orjinal yedek parçalarla siz iş ortaklarımıza ekonomik ve kesin çözümler sunmaktadır.

SMS sizler için İnşaat sektöründeki yenilikleri takip edip, dünyadaki en kaliteli markaları en ekonomik fiyatlarla getirmeye devam edecektir.

Teknik Özellikler

2 ton kapasiteli Asansörümüzün önemli özellikleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. 1) 3 Adet 11 Kw motor redüktör (kendinden frenli motorlar) 2) Schneider 37 kw invertör (Asansörün yumuşak duruş ve kalkışını sağlamak için) 3) Tüm elektrik aksamı Schneider ve/veya Siemens 4) Siemens Logo PLC sistemi 5) Kabin içerisinde çift kumanda sistemi (Joystik kumanda ve kat seçim butonlu kumanda) 6) 3,2 x 1,5 x 2,2 m ölçülerindeki büyük kabini ile daha çok malzemeyi ve büyük parçaları taşıma imkanı. 7) Alüminyum kabin içi (Korozyona karşı) 8) Daldırma galvanizli Mastlar (kolonlar) 145 kg 9) Daldırma galvaniz bağlantı sistemleri 10) Motorlar kabin üzerinde (kabin içi hacmini daraltmamak için) 11) Kabin içerisinde mast montaj vinçi 12) Zeminde kabin etrafında zemin koruma bölmesi. Zemin koruma bölmesinde giyotin kapı. 13) Asansör biniş tarafı kapısı giyotin, iniş tarafı giyotin ve devirmeli rampa kapı 14) Kablo gergi sistemi 15) Hıza duyarlı paraşüt fren sistemi 16) Kramayer dişli modülü 8

Uygulama Alanları

İnşaatlarda personel ve yük taşıma amaçlı,yandında tahliye amaçlı,Bina tadilatlarınd......v.s

Hizmetler

Ön Etüd / Fizibilite
Proje
Uygulama
Montaj
Bakım / Servis
Taahhüt
Danışmanlık
Kontrollük

Firma - Ürün İlişkisi

Üretici
Bayi
Distribütör
İthalatçı
İhracatçı
Genel Temsilci
Satış Pazarlamacısı

Bazı Referanslar

Tüm dünyada çok sayıda

Diğer Ürünler
5112 kez görüntülendi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım