Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Ürünler » Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri » Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri Yardımcı Öğeleri » YANGIN İHBAR SİSTEMİ

YANGIN İHBAR SİSTEMİ / Yusufeli Güvenlik

  • Marka TERCİHE GÖRE 
  • Model Kodu 122C 
  • Birim FiyatıSİSTEM TALBİNE GÖRE 
  • Mininumum Sipariş Adedi
  • Garanti Süresi 2 YIL 
  • Ortalama Temin Süresi 2 İŞ GÜNÜ 
  • Ürünün Verildiği Yerler Tüm Türkiye() 
  • Ürünün Belgeleri VİTAL GÜV.SİST(YANGIN İHBAR VE SOYGUN İHBAR SİS.EĞİTİMİ),VİDEOFON GÜVENLİK(ALARM SİSTEMLERİ EĞİTİMİ), SEGA(ALARM GÖZLEM MERK.EĞİTİMİ) 
  • Web Sitesi http://www.yusufeliguvenlik.com 
  • Ekleme Tarihi 11 Aralık 2010 12:40 
Tavsiye Et Yazdır Favorilerime Ekle

İlanın yanıltıcı ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız!
Ürün Hakkında

 

İnteraktif Adresli Yangın Algılama Sistemi

Yangına karşı can ve mal güvenliğimizi sağlamak amacıyla tesis ettireceğimiz yangin algılama ve alarm sisteminin en önemli ve ayırt edici özelliği Doğru ve Erken uyarı verebilmesi olmalıdır.

Yangın algılama ve alarm sistemlerindeki en son teknoloji elektronik adreslenebilir interaktif sistemlerdir. Bu nedenle İnteraktif Adresli Yangın Algılama Sistemlerini tavsiye ediyoruz.

Konvansiyonel Sistemler

                                     

                              Modern, yüksek güvenilirlikli ve çok yönlü kullanıma uygun bir üründür. Yangın
kontrol panelleri yangın dedektörlerinden ve yangın butonlarından gelen sinyalleri almak
için tasarlanmıştır. Sinyalleri alan  kontrol panelleri sesli ve ışıklı uyarı verirler. 

                           

Teknik Özellikler

Başlıca Özellikleri: * 2 LOOP da 250 Adres * Tam Programlanabilir Yangın Kontrol Paneli ve LOOP\\\'lara Bağlı Paneller * Arıza Bulma ve Bildirme Fonksiyonu * Dedektör Bağlantısı için Çift Taraftan Besleme * Giriş-Çıkış Modülleri, Otomatik Söndürme Modülü * Kontrol Ünitelerini Besleyen bir adet Power LOOP * Otomatik Modül Adreslemesi * Otomatik Modül Tanımlaması * Çıkış Aktivasyonlarını Geciktirme Fonksiyonu * Kontrol Merkezine Bağlanabilme * Dahili Siren, LCD Dokunmatik Ekran * Gerçek Zamanlı Sistem Saati. * Yangın kontrol panellerine harici siren ve harici modül entegrasyonu yapılabilir. * Gelişmiş Yangın Kontrol Panelinin Fonksiyonlari * Otomatik test, zon kontrolü, hatalı kısa devre ve skim değişiklikleri çıkıp kontrolü. * Sökülen dedektörü algılama ve otomatik yapma. * Yangın alarm butonu ve yangın dedektörlerini tanıyabilme. * Yangın durum bildirimi 1-2-3-4-5 dakikaya kadar geciktirme opsiyonu. * Led`li yangın ve hata bildirimi. * Tek Tonlu (uzun süreli) yangin durumunu bildiren dahili siren ON-OFF seçenekli. * Zon test modu * Zon iptal seçeneği * Yangın alarm çıkışı iptal seçeneği Başlıca Özellikleri: * Gelişmiş gerçek yangın ayırt etme özelliği sayesinde kaynak arkları gibi durumlarda yanlış alarm vermez. * Benzin, Alkol gibi uçucu yanıcılarla Lastik gibi çok duman çıkaran yanıcı maddeleri ayırarak yangın türü tespit edilebilir. Harici / Dahili Siren ve Yangın Alarm Butonu Harici Siren Güvenlik sisteminde en dış halkayı oluşturan sesli ve ışıklı alarm cihazları bina içinde ve/veya dışında insanları uyarmak ve güvenlik biriminin alarm mahallini daha kolay tespit edebilmesi için kullanılmaktadır. HARİCİ kullanımda bakım gerektirmeyen sızdırmaz tip akü ve akü şarj devresi içeren müdahale emniyetli sesli ve ışıklı her sistem, panele uygun alarm cihazları tercih edilmektedir. Dahili Siren Dahili siren, 118 DB ses seviyesi, yanıp sönen uyarı ledi, 1 ad. high ledden oluşan flaşör uyarısı, UV katkılı 2.75mm kalınlığında Polykarbonat gövde, Reflektör renkleri seçilebilir (kırmızı-mavi-turuncu olmak üzere), SMD olarak dizayn edilmiş elektronik board\\\'a sahiptir.

Uygulama Alanları

EV VE İŞYERLERİ,İMALATHANELER VS..

Hizmetler

Ön Etüd / Fizibilite
Proje
Uygulama
Montaj
Bakım / Servis
Taahhüt
Danışmanlık
Kontrollük

Firma - Ürün İlişkisi

Üretici
Bayi
Distribütör
İthalatçı
İhracatçı
Genel Temsilci
Satış Pazarlamacısı

Bazı Referanslar

SÖNMEZ İŞ SARAYI,GÜRSU POLİS KARAKOLU,ÇİLEK MOBİLYA,ATAÇLAR İLETİŞİM,ACAR OTO YEDEK PARÇA AKSESUAR PAZ ,AS-FİESTA RULO VE TAMBUR İMALATI,AS-PET PETROL ÜRÜNLERİ ,ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU ,BİGA TELEKOMİNİKASYON,CANLILAR CAMİ VE KURAN KURSU YAŞ. DER.,ÇELİKLER MOTOR,ÜMAY OTOMOTİV TEKSTİL SAN

Diğer Ürünler
3272 kez görüntülendi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım