Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Ürünler » Isı ve Ses Yalıtımı » Hafif Agregalı Isı ve Ses Yalıtımı » izolux yalıtım harcı

izolux yalıtım harcı / izolux

  • Marka izolux 
  • Model Kodu
  • Birim Fiyatı
  • Mininumum Sipariş Adedi
  • Garanti Süresi
  • Ortalama Temin Süresi 1 gün 
  • Ürünün Verildiği Yerler Tüm Türkiye() 
  • Ürünün Belgeleri TSE EN 998-1,ISO 9001:2008 
  • Web Sitesi www.izolux.com.tr 
  • Ekleme Tarihi 02 Mart 2012 09:06 
Tavsiye Et Yazdır Favorilerime Ekle

İlanın yanıltıcı ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız!
Ürün Hakkında

İZOLUX, binalarınızda yangın + sıcak + soğuk + su yalıtımı sağlamak amacı ile su ile karıştırılarak uygulanan ve karışımının %99\\\'u inorganik malzemelerden oluşan bir hazır karışımdır. Binaların dış ve iç cephelerinde uygulandığında %50-70 ısı tasarrufu sağlar. Binaları yağmur, kar, güneş gibi faktörlere karşı korur. Binanızın nefes almasını sağlar ve küflenmayi minimize eder. A1 sınıfı yanmaz malzemedir 1100 derece. Yaz aylarında sıcak havanın, kış aylarında soğuk havanın içeriye geçişini engeller ve ciddi anlamda tasarruf sağlar. Nefes alabilen malzeme olmasından dolayı binalarda oluşacak nem, küf, mantar, vs. oluşumları engelleyerek sağlıklı bir ortam sağlar. Doğaldır, Kansorojen madde içermez.


Gazbeton, Bims, Tuğla, Beton, Betonarme, Alçıpan, Betopan, Osb, Çelik yapılar üzerine flesiz direkt uygulanır; İZOLUX kara sıvanın, alçı sıvanın vede klasik mantolamanın yerine kullanılır. Su izolasyonu ve yüzey mukavemetini artırmak ve de yüzey düzlüğünü sağlayarak dekoratif görüntü elde etmek için ikinci kat ugulama da İZOLUX MACUN (su geçirimsiz) uygulanmalıdır. Ayrıca antik yapıların restorasyonu için çok uygundur zira m3 yoğunluğu 160-190 kg olduğundan yapılara gelecek yükü azaltır nefes alması sebebi ile de küflenmeyi minimize eder. İç ve dış cephe yalıtımları için uygulanır.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler Görünüş : BEYAZ Kuru yığın yoğunluk : 170 +-%10 (kg/m3) Isı iletkenlik : 0.053 (W/mK) Basınç dayanım : CS II (N/mm2) Bağ dayanımı : 0.51 (N/mm2) Su emme : W1 0.208 (kg/m2 min 0.5) Buhar difüzyonu : U=4.40 (120 gün sonra) Yangın dayanımı : A1 (1100 °C) Atmosfer ortamına dayanımı : Dayanıklı Boyaya hazır olma süresi : Uygun ortamda 40 saat Saklama süresi : 18 ay (uygun ortamda) Uygulama şekli : Makine ya da çelik mala Tüketim : 1 (cm/m2) yaklaşık 1.7 kg.

Uygulama Alanları

Konutlar, oteller, hastaneler, okullar, iş merkezleri ve ofislerin oda bölmeleri, koridorları, asansör ve merdiven boşluklarında ISI - SES ve YANGIN yalıtımı amaçlı kullanılır

Hizmetler

Ön Etüd / Fizibilite
Proje
Uygulama
Montaj
Bakım / Servis
Taahhüt
Danışmanlık
Kontrollük

Firma - Ürün İlişkisi

Üretici
Bayi
Distribütör
İthalatçı
İhracatçı
Genel Temsilci
Satış Pazarlamacısı

Bazı Referanslar

.

Diğer Ürünler
3927 kez görüntülendi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım