Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Ürünler » Prefabrik Yapılar » Prefabrike Atölye, Depo, Hangar, Baraka, Karavan, Konteynır » konteyner

konteyner / Kaya Konteyner

  • Marka Kaya Konteyner 
  • Model Kodu 0001 
  • Birim Fiyatı4000 
  • Mininumum Sipariş Adedi
  • Garanti Süresi
  • Ortalama Temin Süresi
  • Ürünün Verildiği Yerler Tüm Türkiye() 
  • Ürünün Belgeleri  
  • Web Sitesi http://kayakonteyner.com/ 
  • Ekleme Tarihi 11 Eylül 2012 12:09 
Tavsiye Et Yazdır Favorilerime Ekle

İlanın yanıltıcı ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız!
Ürün Hakkında

 Boyutlar : Fabrikamızdan standart boyutlarda olduğu gibi , müşterilerimizin istediği özel bir takım nitelikleri taşıyan ve buna göre boyutlandırılan konteynerlerde üretilmektedir.

Dış duvarlar: Kenar sacları galvaniz boyalı sac olarak uygulanıp, imalatta vidalı sistem kullanmaktayız.

İç duvar: sacın iç kısmı 40mm kalınlığında olup ısı ve ses izalasyonu için strafor kullanılmaktadır.İç duvar kaplaması olarak 12.5cm kalınlığında PVC Lambiri kullanılır.

Tavan kaplama: Tavan 12.5cm PVC Lambiridir.Tavan arasına 10cm kalınlığında cam yünü döşenir. İsteğe bağlı olarak suntelam,betopan veahşap lambiri yapılabilir.

Taban kaplaması: imalatı yapılan çelik karkas üzerine 14mm kalınlığında betopan ( çimento esaslı yonga )vidalanır ve üzerine PVC mineflo kaplanır.Süpürgelik döşenerek şık bir görünüm kazandırlır.Zemin ise 200kg/m2 yaylı yüke göre tasarlanmıştır.

Çatı kaplama: Trapez kesitli galvaniz sac ile kaplanır.Yağmur suları konteyner içindeki gizli yağmur oluklarından dışarı çıkar.Konteynerler kar yükü 80 kg/m2, rüzgar yükü 5/km saat olarak hesaplanmıştır.

Kapılar: Dış kapılar özel şekllendirilmiş 1.5mm  kalığında (DKP sacdır) İç kapılar pres kapı ahşap kapıdandır.Dış kapı ölçüsü 85x195cm ,İç kapı ölçüsü 75x1795cm dir .

Pencereler: Tüm pencereler PVC çift cam olarak takılır. Pencere ölçüsü 100x110 olup tuvalet ve mutfakta havalandırma menfezi vardır.

Elektirik ve sıhhi tesisat: Tümelektirik tesisatı TSE garantili olup gizli olup sıva altı olarak uygulanır. Uygun yerlere elektirik prizi, telefon prizi, aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.

İç aksamlar: Mutfak evyesi, Duş teknesi, Lavabo ve Klozet yerleşim projesine göre yerleştirlir. Sıhhi tesisatlar ;VC boru olup gizli olarak döşenir.

Teknik Özellikler

Uygulama Alanları

şantiye,bahçe,güvenlik,kulubesi

Hizmetler

Ön Etüd / Fizibilite
Proje
Uygulama
Montaj
Bakım / Servis
Taahhüt
Danışmanlık
Kontrollük

Firma - Ürün İlişkisi

Üretici
Bayi
Distribütör
İthalatçı
İhracatçı
Genel Temsilci
Satış Pazarlamacısı

Bazı Referanslar

Diğer Ürünler
3051 kez görüntülendi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım