Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Ürünler » Mutfak – Banyo Donanımı » Mutfak Donanımı » AKILLI KLOZET SİSTEMLERİ

AKILLI KLOZET SİSTEMLERİ / Elit Uluslararası Ticaret Ltd. Şti.

  • Marka HYUNDAI 
  • Model Kodu HDB-1500R/HDB 1500/HDB-330/HDB-310 
  • Birim Fiyatı 
  • Mininumum Sipariş Adedi  
  • Garanti Süresi 1 YIL 
  • Ortalama Temin Süresi  
  • Ürünün Verildiği Yerler Tüm Türkiye() 
  • Ürünün Belgeleri  
  • Web Sitesi www.akilliklozet.com 
  • Ekleme Tarihi 30 Ekim 2009 12:57 
Tavsiye Et Yazdır Favorilerime Ekle

İlanın yanıltıcı ya da hatalı olduğunu düşünüyorsanız!
Ürün Hakkında

SONSUZ GÜVEN

 Kalitesi ve güvenilirliği ile kendini kanıtlamış dünyanın lider markalarından “HYUNDAI” çatısı altında yer alan Hyundai Elektrikli Klozet Sistemleri Elit Uluslar Arası Ticaret Ltd. Şti.nin distribütörlüğünde Türkiye pazarında satışa sunuluyor.
 
MAKSİMUM HİJYEN VE KUSURSUZ KONFOR
 
Hyundai akıllı klozet sistemleri; sıcaklık ayarlı oturak, sıcaklık&basınç ayarlı yıkama, kurutma fonksiyonları, deodorizasyon, masaj, uzaktan kumanda gibi yüksek teknolojiye sahip özellikleri, tamamen anti bakteriyel malzemeden üretilmiş yapısı, bay-bayan-çocuk için farklı kullanım ayarları ile kullanıcılarına tuvalet kâğıdı kullanmadan, temassız maksimum hijyen ve kusursuz konfor sağlıyor.
 
Hyundai akıllı klozet sistemleri,  kullanıcı oturur oturmaz aktif hale geliyor. Tek tuşla taharet musluğu ileri çıkarak, istenilen sıcaklık ve basınçta su ile mükemmel temizlik sağlıyor. Sıcak sulu temizliğin ardından sıcak hava ile kurutma fonksiyonu otomatik olarak devreye giriyor ve böylece kullanıcıya tuvalet kağıdı kullanmadan, temassız, konforlu, hijyenik kişisel temizlik imkanı veriyor.
 
Tek tuşla yapılan konforlu, hijyenik temizliğin yanı sıra hidroterapi etkisi sağlayan sıcak/soğuk masaj, yoğun temizlik için dalgalı yıkama, bayanlar için özel ön taraf yıkama, çocuklar ve hassas ciltler için düşük basınç ve sıcaklıkta özel yıkama, kabızlık sıkıntısı gidermeye yardımcı turbo-enema yıkama, hemoroid sorunu olanlar için sorunlu bölgede kan dolaşımını hızlandırarak tedavi desteği sağlayan sıcak su banyosu gibi farklı yıkama alternatifleri de sunuyor.
 
Her kullanım öncesi ve sonrası kendini otomatik olarak temizleyen taharet musluğu, otomatik deodorizasyon fonksiyonu, anti-bakteriyel nano teknolojik malzemeden üretilen yapısı ve şebeke suyunu arıtan filtresiyle kullanıcısına maksimum hijyeni garanti ediyor.  Ayrıca sessizce açılıp yumuşak kapanan, çarpmaları önleyen kapağıyla da kusursuz konforu tamamlıyor.
 
 
MODERN TASARIM VE YÜKSEK TEKNOLOJİ
 
Hyundai akıllı klozet sistemleri, yüksek teknolojiye sahip özelliklerini, maksimum konfor ve kalitesiyle birlikte zarif ve modern bir görünümle ortaya koyuyor. Konutlardaki yenilemeler, otel, hastane, huzurevi, residence ve yeni yapı projeleri uygulamalarında, sağladığı maksimum hijyen ve konforla kullanıcılarını memnun ediyor.
 
Standart veya gömme rezervuarlı, duvara asılı veya yere oturan hemen hemen tüm klozetlere uyumlu yapısıyla, montajı kolaylıkla yapılabiliyor.
 
Ergonomik tasarımlı yan kontrol   panelleri veya uzaktan kumandası ile kullanıcıya rahat ve pratik bir kullanım sağlarken, daha sonraki kullanımlar için kişiye özel kullanım ayarlarını hafızasına alarak yüksek teknolojiyi kullanıcılarıyla buluşturuyor.
 
 Hyundai akıllı klozet sistemleri, günümüz modern toplumlarında; kullanıcılarına sunduğu farklı model seçenekleri, yüksek teknolojisi ile sağladığı maksimum temizlik, konfor ve zarif görüntüsünü uygun maliyetleriyle birleştirerek beklentilere tam anlamıyla yanıt veriyor.
 

 

 

ELİT ULUSLAR ARASI TİCARET LTD.ŞTİ.
Merkez: Sahabiye Mah. Ahmet Paşa Cad. Bor sok.
No:2/1338010 Kocasinan/ Kayseri
T: 0352 222 48 23     F: 0352 222 48 25
 E:info@elitintrade.com
W: www.akilliklozet.com
 İstanbul ofis irtibat: 05326038051                   

              

Teknik Özellikler

Uygulama Alanları

Konutlardaki yenilemeler, otel, hastane, huzurevi, residence ve yeni yapı projeleri

Hizmetler

Ön Etüd / Fizibilite
Proje
Uygulama
Montaj
Bakım / Servis
Taahhüt
Danışmanlık
Kontrollük

Firma - Ürün İlişkisi

Üretici
Bayi
Distribütör
İthalatçı
İhracatçı
Genel Temsilci
Satış Pazarlamacısı

Bazı Referanslar

Diğer Ürünler
4826 kez görüntülendi

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım