Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda
insaatim.com inşaat sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları, haberleri ile inşaat sektörünün nabzını tutan yeni inşaat platformudur.
14 Kasım 2005'te kurulan ve Şubat 2009'da yenilenme yolunda profesyonel ekibi (Galaksi Ajans) ile çalışmalarına başlayan insaatim.com, 4 aylık yoğun bir çalışma sonucu 8 Haziran 2009 tarihinde İnşaatım Reklam ve Tanıtım Hizmetleri kurumsal yapısı ile tüm inşaat sektörünün hizmetine açılmıştır.

Hedeflerimiz

insaatim.com'un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımıza, hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve inşaat sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.
insaatim.com'un gayrimenkul, mimarlık ve inşaat sektörlerine tartışmasız yakınlığı bu hedefimize ulaşma yolunda önemli desteklerimizden biridir.

Amaçlarımız

Müteahhitlik ve diğer inşaat firmalarının ilk tercihi olmak: Sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı inşaat firmaları ile işbirliğimizin temelidir.
Ürün arama zahmetini en aza indirmek: Sitede hızlı üye olduktan sonra zahmetsizce detaylı ürün aramak, yeni ürünlerden haberdar edilmek, ürünler arasında karşılaştırma yapabilmek ürün arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı.
İnşaat sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel inşaat firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir.
Firma kardeşliğine olanak sağlamak: Sitemize kayıt yaptırmış firmaları birbirlerine önererek, gerek malzeme gerekse hizmet konusunda sitemizde firma kardeşliğine katılmış tüm firmaları buluşturmak.
Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel yönlendirmeler ile buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak.
Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan inşaat sektörüne sunmak.ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım