Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Duyurular » Sağlık Bakanlığı, Yozgat Hastanesi için mimar, mühendis arıyor!

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Sağlık Bakanlığı, Yozgat Hastanesi için mimar, mühendis arıyor!

http://www.emlakkulisi.com/resim/orjinal/MTAyMDYzND-saglik-bakanligi-yozgat-hastanesi-icin-mimar-muhendis-ariyor.jpgSağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı tarafından Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yapım İşleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ihale çıkıyor!


Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı tarafından Yozgat Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yapım İşleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ihale çıkıyor. İhale kapsamında proje yöneticisi, tıbbi donanım planlayıcısı, operasyon ve hastane yönetimi planlayıcısı, bilgi teknolojileri uygulayıcısı, hukukçu ve mimari-mühendislik bürosuna personel aranıyor.


Uygulama projesi aşamasında proje müdürü, mimar, inşaat mühendisi, makine mühendisi, elektrik mühendisi, harita mühendisi, medikal mühendisi, peyzaj mimarı, iç mimar, medikal uzmanı ve jeoloji mühendisi alınacak. İhale 9 Ocak 2013'te saat 15.00'te Balgat-Ankara Kamu Özel Ortaklığı Daire Başkanlığı'nda yapılacak.

 merhaba nasıl müracat edebilirim..

 ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım