Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » İnşaat Sistemleri » Master Slide - Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Master Slide - Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri

sürme kapıMaster Slide, Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleriyle kapılar duvar ile bir bütün haline geliyor. Böylece, kapıların yaşam alanlarındaki dezavantajları ortadan kaldırılıyor, yaşam alanlarına rahatlık ve fonksiyonellik geliyor.


Master Slide Duvar İçine Çalışan Sürme Kapı Sistemleri konutlarda, restoran, otel, motel ve benzeri yerlerde ve ofislerde kullanılabiliyor. Kapılar için özel geliştirilen "Master Kilit Sistemleri" ile kolayca kilitlenebiliyor ve kapı açıldığında kilit sistemi kapı ile beraber duvar içerisinde kayboluyor.


Referanslar
Zorlu Center Projesi (Zorlu Holding), Ormanada Projesi (Eczacıbaşı), Koruflorya Projesi (Aydınlı Grup), Göztepe Hilton (Emay İnşaat), Bostancı Dedeman (Haldız İnşaat), Ruffles Otel (Zorlu Holding), Bursa Sheraton (AHK İnşaat), Tarabya Cumurbaşkanlığı Köşkü vb. yüzlerce projede kullanılan sistem Türkiye'de en fazla tutulan sürme kapı sistemi olmuştur.


Daha Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.


İletişim

Hamaş Çelik Ltd. Şti.
Tel: 0(232) 328 28 65
E-posta:
info@master-slide.com

 


Arama Kelimeleri

Sürme kapı, sürme kapılar, duvar içine çalışan sürme kapılar, duvar içine çalışan kapılar, sürgülü kapılar, duvar içi kapıları, masterslide sürme kapı, hamaş çelik, master slideingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım