Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Diğer Programlar » STA-STEEL Demo İndir!

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

STA-STEEL Demo İndir!

STA-STEEL Çelik Yazılımı

Genel Bilgiler

Endüstriyel gelişmenin ölçüsü; çelik yapılarda kullanılan, kişi başına çelik profil tüketim miktarı kabul edilmektedir. Büyük açıklıklı yapıların geçilebilmesi ve istenilen zamanda ihtiyaca bağlı olarak yapıların yeniden düzenlenebilmesi, demontaj kolaylığı, endüstriyel yapılarlarda, alternatifsiz olarak çelik yapı kullanılmına yöneltmiştir. Ayrıca deprem kuşağında olan bölgelerde, hafif kütlesiyle depreme en dayanıklı yapı olması, çelik yapı yapılmasını zorunlu duruma getirmiştir. Endüstriyel yapılarda, makina ve tesis maliyetlerinin yanında, çok küçük maliyeti olan çelik yapılar, bu tesisleri depreme karşı en güvenli olarak koruyacak ve en önemli deprem sigortası olacaktır.

Demo Program - İndir!
Programda olacak olan özellikler için fikir vermesi açısından bir demo hazırlanmıştır.


Sta-Steel Çelik Yazılımı Demo Programını İndirmek İçin Buraya Tıklayınız! 

Arama Kelimeleri: Stasteel demo indir, sta-steel demosu, sta-steel program demo indirme, sta4cad sta-steel demo programı, sta-steel demosunu nereden bulabilirim, sta-steel çelik programı demo indirme, sta-steel demo nasıl indiririm

Merhaba 

StaSteel proqramini( Demo olarak) indirip install ederken aşağıdaki problemi yaşadim bu konuda yardimci olarsanis cok sevinirim.

Hata:
Source file not found; C/Users/Cavan/AppData/Roaming/Sta Bilgisayar Muhendislik Musavirlik/StaSteel 1.0.0/install/disk1.cab.Verifiy that the file exists and you can access it.

Merhaba kardeş,

Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? (ör: Win7, Win XP vb.)

 Win7 ishletim sistemi kullaniyorumingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım