Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » İnşaat Sistemleri » iskele sistemleri-pratik iskele

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

iskele sistemleri-pratik iskele

Partik İskele Sistemi 2007 yılında geliştirdiği bu sistemine başvuru yapıp Faydalı Model Ve Tasarım Tescil Belgeleri alıp koruma altına almıştır.

İskelenenin Genel Özellikleri:
- KOLAY KURULUM
- KOLAY SÖKÜM
- TAM KORUMALI
- GÜVENLİ
- EKONOMİK
- DAYANIKLI
- PRATİK
 
Üretim Esaslarımız
- İmalatımızda kullandığımız malzemeler TSE belgeli olup, mekanik testlere tabi tutulmuştur.
- Üretimi tamamlanan malzemeler uzun süreli kullanım için özel antipas boya kullanılarak iç ve dış havuzlanma yöntemi ile boyanmaktadır.
- Projeye özel kalıp ve iskele çözümleri sunulur.
- Şantiye tecrübesine sahip kalıp ve iskele sistemleri konusunda uzman personelimiz proje bitimine kadar yanınızdadır. Patenti alınmış seri üretimi firmamız tarafından yapılan Pratik iskele Sistemleri kurulumu, kullanışı dayanıklılığı konusunda her ihtiyaca cevap vermektedir. İnşaat sektöründe aranılınan bir sistem haline gelmiştir. Cephe sıva ve boya işlerinde Cephe giydirme ve kaplama işlerinde Açık hava reklamcılığında Asansör boşluklarında Gemi inşası ve bakımı işlerinde Tribün ve sahne oluşturulmasında... .. Kullanılabilecek çok amaçlı iskele sistemidir. Hızlı bir şekilde kurulan çelik iskele sistemi zamandan kazandırırken ayrıca uzun ömürlü olması nedeniyle toplam maliyetler dikkate alındığında oldukça ekonomiktir.

Duvar yapımında, iç ve dış sıva yapımında, cephe boyama ve izolasyonunda, cephe giydirmede, silo yapımında, gemi inşası ve onarımlarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında, asansör kuyularında rahat ve güvenli bir iş üretimini sağlamak üzere kullanılabilecek kolay kurulup sökülebilen ve fazla yer kaplamadan stoklanabilen bir iskele sistemidir. Hiçbir alet gerektirmeden kolayca kurulup sökülebilir şekilde dizayn edilmiştir.

 
Sistem
- Dikey ve yatay Panolu bağlantı elemanlarından oluşur.
- Kot farkını almak için ayar milleri kullanılabilir.
- Yürüme platformları ile güvenli bir iş akışı sağlanır.
- Duvar dayama elemanları kullanılarak iskele cepheye sabitlenir.
- Sıva ve boya sonrası kesinlikle iskele duvar sabitlemelerinde iz bırakmaz
- Zaman kaybına son, cephe iskelesinde Avrupa standartlarında emniyetli,
- sağlam, ekonomik, kullanışlıdır.

Pratik İskele ve Kalıp Sistemleri:

Bu yazımda sizlere pratik iskeleyi tanıtacağım iskele ve kalıp sistemlerine yeni bir atılım getiren kayserinin gözde firmalarından olan Pratik İskele ve Kalıp Sistemlerinin patentli ürünü olan Pratik iskele güvenlik, kurulum ve söküm pratikliği , sağlamlık başlıkları ile öne çıkmaktadır.

Güvenlik; Bu iskele sisteminde kurulum söküm ve çalışma esnasında çalışan kişilerin bel ve basen kısımlarını kapatacak şekilde tasarımı kişiyi hem çalışırken hemde iskele kurulum ve söküm esnasında güvende olduğunu hissettiren bir tasarımla iş verimliliğini artırmaktadır.

Kurulum ve Söküm Pratikliği;Adından da anlaşıla bileceği kurulumu 4 ana parça ile bir katın kurulumunu bir işçi kendi başına yapa bilmektedir.

Sağlamlığı;Pratik iskele ve Kalıp Sistemlerinin patentli ürünü olan Pratik iskelenin bütün mukavemet test raporları ve yeni iş güvenliği yasasına uygunluk belgeleri tam olarak gerekli kurum ve kuruluşların onaylı belgeleri bulunmaktadır... saygılarımla Hasan Dağdelen.ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım