Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Sap2000 » Sap2000 Windows 10 Lisans Bulma Sorunu

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Sap2000 Windows 10 Lisans Bulma Sorunu

 Arkadaşlar daha önce windows 8.1 kullanıyordum. O sistemde uzunca bir süre lisans sorunu yaşamadım. Lisans tarihi bittiğinde bilgisayar tarihini geriye alarak sorunu çözüyordum. Şimdi windows 10\'a geçtim. Unable to find a license hatası alıyorum. Lisans sorununu bir türlü çözemedim. Versiyon 16 ile 17 ikisini de kendi lisansları ile denedim aynı hatayı veriyor. Lisans dosyasının doğru şekilde oluşturulduğuna ve doğru yerde olduğuna eminim.
rn
rn
Yardımcı olabilecek var mı?

rn

 

Merhaba ;

rn

Bende aynı problemler  karşılaştım. Onun için windows  7 \'ye geri dönmek zorunda kaldım. Ama 365 günlük olan  bir sürümü vardı V16 onu çalıştırmıştım. Windows 10 da  problem olmamıştı. Autocad için geriye dönüş yapmak  zorunda  kaldım. Windows  10\'dan. Forumda baktığıma  göre Autocad  çalışma  yapıyoruz  windows  10 için diyordu.

Sorunu şöyle çözdüm. Büyün windowslarda aynı şekilde çözebilirsiniz. Önce uygulamayı ve kalan dosyaları sildim. Sonra bilgisayar tarihini geriye alarak uygulamayı yükledim. Bilgisayar tarihi geride olduğunda uygulama açılır hale geldi(silmeden önce bunu deneyin). Sanırım Haziran 2015 ten önce olması gerekiyor. Kolay gelsin.ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım