Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Dekorasyon » Dekoratif Duvar kaplama Panelleri

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Dekoratif Duvar kaplama Panelleri

Son yıllarda modası gittikçe artan taş duvar panelleri yüksek binalar arasında sıkışıp kalmış daireleriniz için biçilmiş kaftan gibi. Taşın duvardaki en güzel halini yansıtan paneller, duvarlarda doğal bir görünüm oluşturarak evinizin havasını değiştirmenize yardımcı olur.

Ev dekorasyonunda önemi gittikçe artan taş duvar kaplama ile istediğiniz renk ve dokulardaki seçenekler sayesinde duvarlarınızda geçmişin izlerini taşıyan stiller yaratabilirsiniz. Taş görünümlü duvar kaplamalarını, ev duvarlarında, koridor duvarlarında, kafe ve restoran duvarlarında, otellerde, ofislerde kullanabilirsiniz.

Otantik Bir Görünüm İçin Taş Duvar Panelleri

Duvarlarında natürel izler görmek isteyenler için taş görünümlü duvar panelleri tercih edilebilir. Taşın duvardaki en güzel halini yansıtan taş duvar panelleri, kolay uygulanabilirhazır panellerdir. Geleneksel mimari yapıların izlerini taşıyan taş duvar panelleri ile istediğiniz alanlarda otantik görünümler elde edebilirsiniz.

Tas görünümlü duvar kaplamaları

Tas görünümlü duvar kaplamaları

Hem Şık Hem Ekonomik

Geçmişten bu yana taş duvarlar ev mimarisinin vazgeçilmezlerinden olmuştur. Eskiden duvarlarda bu şıklığı yaratmak adına yapılan çalışmalar büyük bir ustalık ve maliyet gerektirirken, şimdilerde ise hazır bulunan ve kolay uygulanan taş duvar panelleri sayesinde daha ekonomik yollardan inşa edilmektedir.

Dekoratif tas duvar panelleri

Dekoratif tas duvar panelleri

Nerede İsterseniz Orada Olsun

Farklı alanlarda kullanıma uygun olan dekoratif taş duvar kaplama panelleri çıkarılıp yeniden monte edilebilme özelliğine sahip ürünlerdir. Tv ünitenizin arkasına konumlandırdığınız taş duvar kaplama panelini sıkıldığınızda evin bir başka bölümüne kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Taş görünümlü duvar kaplamalarının bu özelliği biz kararsızlar için alternatif olacaktır.

tas görünümlü duvar kaplama

Tas görünümlü duvar kaplama

Bir Parça Dekorasyon

Dekoratif taş duvar panelleri, genellikle duvarların birkaç bölmesinde kullanılır. Duvarların bütününde kullanılan paneller bazen göz yorucu ve dengesiz olabilmektedir. Bunu engellemek amacıyla uygun alanlara yerleştirilen paneller ile taşın duvardaki en güzel hali yansıtılır. Taş duvar kaplamalarını kimi zaman iki pencere arasına konumlandırabilir kimi zaman ise koridorunuzun bir bölümünde hoş bir tasarım yaratabilirsiniz.

dekoratif duvar panelleri

Dekoratif duvar panelleri

Su Geçirmez ve Alev Almaz Taş Duvar Panelleri

Su geçirmeyen özelliği sayesinde taş duvar panellerini banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Banyo ve mutfaklarınızın soğuk duvarlarından sıkıldıysanız dekoratif taş duvar panelleri ile sıcak bir görünüm elde edebilirsiniz. Alev almaz özelliği ile de gönül rahatlığı ve huzur içinde zarif tasarımlara sahip evinizin keyfini çıkarabilirsiniz.ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım