Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Prefabrik Yapılar » Prefabrik ev konut modüler yapıların avantajları

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Prefabrik ev konut modüler yapıların avantajları

Bir çok avantajlarının olmasıyla beraber, Prefabrik Modüler yapılar, hızla ihtiyaç sahiplerinin emrine ulaşmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilen yapılarımız, bize sunduğunuz yere ön çalışmalar ki bunun içinde, su tertibatlarının çekilmesi, elektrik tesisatlarının çekilmesi vb. yapıldıktan sonra montaj işlemine geçilir ve yapılarımız en kısa sürede, siz ihtiyaç sahiplerimizin emri altına girer.
Alt yapı hazırlanma süreci işlerken, sizinle kurduğumuz günlük temaslar ve size sunduğumuz durum raporları da en önemli yetkinliklerimizden biridir. teknik kalitesinin yanında size her türlü projeyi ve teraslı-terassız-cumbalı-cumbasız- Alman-Amerikan tipi modelleri uygulama sağlayan estetik özelliğini ve görsel şirinliğini de unutmamak gerekir.Modüler sistem avantajıyla istenilen genişlik ve uzunlukta yapılar hazırlanabilmekte ve her ihtiyaca cevap vermektedir.

 Ülkemizde yaygın şekilde betonarme ev yapılaşmasının fazla olduğuna dikkat çekersek prefabrik konutlaşmada geç bile kaldığımızı söyleyebiliriz.Özellikle yurdumuzun büyük bölümünün 1. derecede deprem kuşağında olması prefabrik evlerin deprem konusunda bize sağladığı güven açısından da tercih sebebi olması için en önemli etkenlerden biridir.
 Bunun yanında prefabrik evlerin maliyet bakımından da diğer konut türlerine göre avantajları söz konusudur. prefabrik ev fiyatları diğer konutlara oranla daha ekonomiktir.
  prefabrikevler modüler olması sebebiyle ihtiyaçlarınıza göre üretilebilir.
 Diğer konutlara göre prefabrik konutlar daha pratik olduğu için çok daha kısa sürede tamamlanıp teslim edilir
  prefabrik evlerde ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre çok daha iyidir.
 En güzel avantajlarından biri de prefabrik evinizde istemediğiniz veya değiştirmek istediğiniz bölümleri çıkarabilme ve değiştirebilme imkanıdır.
 Kurulumunda temel gerektirmemesi, tek katlı prefabrik evler için zeminine atılan grobeton üzerine kurulumu ve çift katlı prefabrik yapılar için zeminine atılan rayde temel üzerine kurulum imkanıdır.

prefabrik yapılarda son yıllarda yaşanan gelişmeler ile hızlı bir ilerleme kaydedildi, bahsedilen bu konuların dışında pek çok teknik hususta da yenilikler yaşandı. ısı yalıtımı, ses yalıtımı başta olmak üzere vazgeçilmez teknik alanlarda çok daha başarılı malzemeler geliştirilerek kullanıma sunuldu. bununla birlikte çelik konstrüksiyon ev ve yapılarda da aynı şekilde çok büyük mesefaler kat edilmiş oldu. özellikle şehirden uzak, bağ ve bahçe evleri yoğun olarak prefabrik yapılara dönmeye başladı.ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım