Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » MS Project » Ms project nedir? kimler için?

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Ms project nedir? kimler için?

MS Project Nedir?

Bu program, iş hayatında belirli bir hedefi olan, belirli görevlerden oluşan ve önceden süresi ile bütçesi tanımlanmış projelerin, MS PROJECT – CMP (Kritik Yol Yönetimi) tekniği yardımı ile planlama ve gerçekleştirme aşamalarını tümünün en doğru şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır.

Bu sayede, size verilen projenin süresini, bütçesini ve kaynaklarını önceden doğru şekilde planlayacak, kontrol edebileceksiniz.

MS-PROJECT ile projeleri iş akışına göre planlayıp, işlerin süresini, maliyetini ve işi yapacak kaynağı tanımlayabilir ve işlerin gerçekleşmesini takip edebilirsiniz.

MS-PROJECT yardımıyla projenizdeki işlerin her birini kimin, hangi malzeme ve ekipmanla yapacağını belirleye bilirsiniz.

MS-PROJECT'te bulunan tüm komutlar kolay kullanım özelliğine sahiptir. MS-PROJECT ile işlerinizin ne zaman başlayıp ne zaman bitmesi gerektiğini görebilirsiniz. MS-PROJECT sizlere her türlü seviyede raporlama imkanı sunmaktadır. MS-PROJECT projenizi her düzeyde planlamanızı ve kontrol etmenizi sağlar.

MS Project Kimler İçindir?

İnşaat mühendisliği, mimarlık ve teknik hizmetlerin yanında yönetimsel boyutuna da önem vererek sektörde üst düzey yöneticilik hedefleyenler; İnşaat mühendisliği ve Mimarlık öğrencileri, mezunları ve ilgilileri,

Endüstri Mühendisleri ; tasarım aşamasından teslim aşamasına kadar; yapımını veya denetimini üstlendikleri projeleri Süresel ve Mali açıdan takip etmek isteyenler; veya bu amaçla kurdukları proje planlama ve kontrol birimini daha verimli yönetmek isteyen Müteahhit inşaat mühendisleri ve mimarları proje müdürleri ihaleye çıkartarak yaptırmak istedikleri projeleri süresel ve mali açıdan daha etkin takip etmek isteyen kamu ve özel işveren kuruluşların ilgili birimlerindeki inşaat mühendisleri ve mimarları.ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım