Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Şantiye » Puantaj Programı (Excel) - Süper

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Puantaj Programı (Excel) - Süper

Aylık işçi takip çizelgesi örnekleri, işçilerinizi gün gün takip edebileceğiniz küçük bir excel programıdır. İndir!
 

http://www.insaatim.org/dosya/diger/puantaj_programi.gif

Puantaj tutacaklar için şiddetle tavsiye edeceğimiz bu program ile kolay bir şekilde aylar arasında hatta yıllar arasında geçiş yapabilirsiniz, ayrıca istediğiniz ay için göküm alabilirsiniz. Hafta sonlarını ve tatilleri otomatik olarak program kendisi ayarlıyor.

Excel ile hazırlanmış puantaj purogramını indirmek için buraya tıklayınız!


Arama etiketleri: puantaj örneği, örnek puantaj, aylık puantaj örneği excel, excel puantaj, işçi takip puantaj örneği, örnek puantaj çizelgesi, puantaj cetvel çizelgesi, xls puantaj örneği, gün gün puantaj örneği, şantiye puantaj örnek, örnek inşaat puantajı, excel puantaj indir, puantaj cetveli örneği, puantaj çizelgesi, puantaj cetveli excel, ek ders puantaj cetveli, puantaj cetveli nedir, puantaj defteri, puantaj programı, puantaj nedir, örnek puantaj programı, puantaj programı indir, excel puantaj programı, excelde puantaj hazırlama tablosu, şantiye puantaj programı excel indir, exel puantaj indir
 

Puantaj ile alakalı diğer konular;

Excel Puantaj Cetveli: http://www.insaatim.com/index.php?pid=forum_detay&topik=727

Puantaj nedir? Puantaj defteri nedir? Örnek puantaj sayfası (excel): http://www.insaatim.com/index.php?pid=forum_detay&topik=483

Çok güzel kullanışlı bir puantaj yapmışsınız çok güzel olmuş. Eğer izin verir seniz bir Ama demek istiyorum Neden? çalışan personelin o ay içinde nek adar izin,rapor,tıllık izin,görevli olduğunu yada o ay içinde çıkış almış ise kaçgün çalıştığı ve eğer mümkünse çalışan personelin günlük hak edişini girdiğimde o ay nekadar para alabileceğini gösteren biraz daha kapsamlı olanını varmı yoksa yapabilirmisiniz ben bitane yapmaya çalıştım ama aslı önemli olan alt yapıyı (formüller gibi) yapamadığım için işin içinden çıkamadım. Eğer izin verirseniz size benim örneği bir göndereyim sadece nisan ayına bakarak demek istediğimi az çok anlarsınız herhalde lütfen ama lütfen bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkürler yukardaki metni okuyarak bana zaman ayırdığınız için . İnşallah devamı gelir.

Bu arada size ulaşabileceğim bir mail falan varmı bendeki örneği size göndereyim.

Sağ üst köşedeki iletişim bölümünü ziyaret edip oradaki mail adresine bahsettiğiniz dosyayı gönderirseniz inceleyelim ve size bilgi verelim...

Sayın Yetkili,

Programı indirdim ancak tüm bilgileri sıfırlayıp kendi firmamda nasıl kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla,

Sayın mavzera,

Öncelikle, puantajını yapmak istediğiniz yılı ve ayı seçiniz, ardından sıfırla tuşuna basınız ve puantajın takvimini oluşturunuz. Ardından isim ve görev listesini doldurunuz. Ay bitincede yukarda verileri aktar tuşuna basarak çıktı alınız.

Çalışılan gün için 2 yazmanız yeterli olacaktır, bu kısmı 1 yazdığınızda toplama yapmasını istiyorsanız yukardaki seyyanen kısmını 1 yapınız. Birde kurum kısmına kendi kurum isminizi yazmanız yeterli olacaktır.

Teşekkür ederim.

Local bazlı puantaj programı aşğıdaki linktedir. Şantiye,taşeron personel puantaj ve yevmiye takibinde çok başarılı. http://www.puantajprogrami.com/ 

 Merhaba sizinle yayınladıgınız program hakkında nasıl görusebılırım. Basit birşey belki ama değer değiştiriciye tarihi atayıp daha sonra cumartesi pazarları sıfırlaya bastıgımızda nasıl renklendirdiniz. formülleri paylaşabılırmısınız?

Güzel ve kullanışlı bir program olmuş, paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim.Daha önceki maillerde aktarma yaptıktan sonra çıktı alın demişsiniz, çıktı almamızın yanında bir sonraki ayı seçip sıfırlama yaptığımızda bir önceki ayın verileri de siliniyor, her ay ayrı ayrı programda kayıtlı kalmıyor, ben yanlış bir işlemmi yapıyorum diye düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler.

1   2  


ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım