Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Forum » Şantiye » Şantiye\'de Kullanılan Tüm Excel Tablo ve Programları

İNŞAAT PROGRAMLARI

MİMARLIK PROGRAMLARI

İNŞAAT SEKTÖRÜ

MİMARLIK SEKTÖRÜ

EMLAK

ÖĞRENCİLER

FORUM HAKKINDA

GENEL KONULAR

Şantiye'de Kullanılan Tüm Excel Tablo ve Programları

Bir villaya ait inşaat keşfi: Villa (Müstakil ev) yapmayı düşünüyorsanız bu excel tablosu yaklaşık fiyat çıkarmak için size yardımcı olacaktır.
İndir!

Aydınlatma hesabı: Bu excel tablosu ile odaların eni'ni boyu'nu ve armatür tipini girerek gerekli aydınlatma hesaplarını kolaylıkla yapabilirsiniz.
İndir!

Çelik metraj tablosu: Bu excel tablusu ile sac çelik metrajı yapabilirsiniz. Hatta ufak tefek değişikliklerle her türlü metrajda kullanmanız mümkün.
İndir!

Excelde hazırlanmış iş programı: Bu tablo ile şantiyedeki iş ilerleyişini takip edeceğiniz xls formatında iş programı bulunmaktadır.
İndir!
Forumdaki diğer iş programları 1

Günlük faaliyet raporu: Bu tablo sayesinde o gün işe gelenlerin, izinli olanların sayısı, kullanılan ekipmanların listesi hatta o günki hava durumu raporunu takip edebilirsiniz.
İndir!

Hakediş programı(eski sistem): Yapılan işlerin hakedişini hazırlamak için oluşturulmuş excel programıdır.
İndir!

Hakediş programı(yeni sistem): Yapılan işlerin hakedişini hazırlamak için oluşturulmuş excel programıdır.
İndir!
Forumdaki benzer içerikler 1234

İnşaat mühendislerinin en çok ihtiyaç duyduğu 41 tablo: Beton, çelik, profil ve daha fazlası için birim ağırlıklar, yapı birim yaklaşık maliyetleri ...vb. 41 adet tablo bulunmaktadır.
İndir!

Şantiye İş Programı:  Bu tablo ile şantiyedeki iş ilerleyişini takip edeceğiniz xls formatında iş programı bulunmaktadır.
İndir!
Forumdaki diğer iş programları 1

Konutlar İçin İnşaat Birim Maliyeti ( YTL/m2 ):
Bina niteliğine göre çelik karkas, betonarme, ahşap, kagir, yığma kagir, taş duvar, gecekondu metrekare birim fiyatlarını gösteren tablo.
İndir!

Kübaj Cetveli: Bir kazı işinde enkesitlerinden hesaplanan alanların, hacim haline getirildiği tablodur.
İndir!

Metraj Cetveli ve Yeşil Defter: Excel ile hazırlanmış metraj çizelgesi örneği ve yeşil defter örneğidir.
İndir!
Forumdaki benzer içerikler 1 2 3 4

Örnek İş Programı 1: Bir şantiyede ince işçilik ve kaba işçilik dahil hepsini işleyebileceğiniz excelde hazırlanmış örnek bir iş programı.
İndir!
Forumdaki diğer iş programları 1

Örnek İş Programı 2: Bir şantiyede ince işçilik ve kaba işçilik dahil hepsini işleyebileceğiniz excelde hazırlanmış örnek bir iş programı. Bu iş programı sur yapı ümraniye şantiyesi için hazırlanmıştır.
İndir!
Forumdaki diğer iş programları 1

Örnek Keşif Excel: Excel ile hazırlanmış tüm birim fiyatlarıda içerisinde keşif cetvelidir.
İndir!

Örnek Metraj Cetveli: Excel ile hazırlanmış güzel bir metraj tablosu, bu xls tablosunu kullanarak metrajlarınızı hazırlayabilirsiniz.
İndir!
Forumdaki benzer konular 1 2 3 4

İnce İşler Metraj Programı: Excel ile hazırlanmış bu program ile ince işler metrajınızı kolay şekilde yapabilirsiniz.
İndir!

Proje Şantiye Maliyet Takip ve Yönetimi Programı: İş gurubu ve rayiç guruplarına göre maliyet dağılımı yapıp grafiklerini çizen yararlı bir excel programı.
İndir!

Şantiye Günlük Rapor Örneği: Şantiyede günlük raporlama ypmak için kullanılan güzel bir excel tablosudur. Bu küçük program 6 sayfadan oluşur bunlar; rapor, genel notlar, eleman puantajları, kiralık araçlar, taşeron ekip icmali ve sevkiyat son durum tablolarıdır.
İndir!
Forumdaki benzer konular 1

Sözleşme Takip ve Uyarı Programı: Excel ile hazırlanmış, sözleşme takip ve uyarı programıdır, Bu tablo ile taşeronarınızla yaptığınız sözleşmeleri takip edebilirsiniz.
İndir!

Yeni Kanuna Göre Hakediş Formatı: Excel hakediş hazırlama tabloları, hakediş hazırlamak için örnek tablolardır.
İndir!
Forumdaki benzer konular 1 2 3 4

 Proje Şantiye Maliyet Takip ve Yönetimi Programı'nın kullanımı, muhasebe programlarından veri alımı yapılıp yapılamadığı gibi hususlarda eğitim amaçlı bilgiye nasıl ulaşabilirim.

 teşekkürler

 emeğinize sağlık...

elinize sağlık arkadaşlar...

merhaba "Aydınlatma hesabı" isimli dosyanın "tablo koruma şifresi" ni nasıl edinebilirim acaba? Yükseklikler artık 2.60 değil değiştirmek gerekti de. Teşekkürler

 ' İnce İşler Metraj Programı ' çok verimli ve güzel bir program olmuş fakat son bölümünde tavan metrajı yaparken sıkıntı oluyor yardımcı olursanız sevinirim ....

 selam ben yeni mezun inşaat mühendisiyim yol inşaatında işe başladım menfez ataşmanı yapmam gerekiyor. excel ataşman örneği var mı? varsa paylaşabilir misiniz? teşekkürler

 selam ben yeni mezun inşaat mühendisiyim yol inşaatında işe başladım menfez ataşmanı yapmam gerekiyor. excel ataşman örneği var mı? varsa paylaşabilir misiniz? teşekkürler

 PROJE ŞANTİYE MALİYET TAKİP VE YÖNETİM PROGRAMI NI KULLANAMIYORUM. FORMÜLLERİ KULLANACAĞIMIZ ŞEKİLDE MAKROLARI AKTİF HALE GETİREBİLİRMİSİNİZ. TEŞEKKÜRLER.

1   2  


ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım