Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

“insaatim.com”; üye kullanıcılarının “insaatim.com” ile iletişimde kullanılmak üzere verdikleri bilgileri başkaları ile paylaşmamak adına gizlilik politikası oluşturmuştur. Gizlilik politikası çerçevesinde “insaatim.com” üye kullanıcıların kişisel bilgilerini korumayı taahhüt etmektedir. Gizlilik politikası kapsamında aşağıda belirlenen ilkelere uyulmaktadır.
1) Üye kullanıcıya ait kişisel bilgiler sadece “insaatim.com” yöneticileri tarafından görülebilir.
2) Üye kullanıcıya ait e-posta ve telefon numarası “insaatim.com” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması için kullanılır. “insaatim.com”, “Üye kullanıcı”larına bilgilendirme amaçlı mail gönderimleri yapabilir. Üçüncü şahıslara üye e-postaları ve/veya telefon numaraları hiçbir gerekçe ile verilmez fakat üyeler sadece kendi istekleri ile vermek istedikleri üye ve/veya firmalara kendi bilgilerini verebilirler.
3) Sitede yayınlanan ve yayınlanmayan bilgiler bilgi gönderme formlarında belirtilmiştir. Yayınlanmayacak kişisel bilgiler “insaatim.com” ile üye kullanıcı arasında iletişimin sağlanması haricinde yayınlanmaz üçüncü şahıslar ve/veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.
Bu ilkeler ile “insaatim.com” üye kullanıcıların “insaatim.com”'da yer alan hizmetlerden güven ile faydalanmaları tarafımızca sağlanmaktadır. Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım