Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Emlak Haberleri » Ev almak için süper fırsat

Ev almak için süper fırsat

Ev almanın tam zamanı 59. yıla özel \%0.59’dan başlayan ihtiyaç, \%0.76’dan başlayan otomobil ve \% 0.74’ten başlayan konut kredileri ile VakıfBank, müşterilerinin yaza girmeden tüm eksiklerini tamamlıyor.

 59 yıllık birikimiyle Türkiye’de bankacılık sistemine farklı bir anlayış getiren ve “halden anlayan” banka konseptiyle faaliyetlerini sürdüren Vakıfbank, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yaşını müşterilerine sunduğu uygun koşullu kredilerle kutluyor. Vakıfbank; otomobil, Konut ve diğer tüm ihtiyaçlar için heyecanla beklenen kuruluş yıldönümüne özel geleneksel kredileriyle, müşterilerinin mutluluğunu artırmayı amaçlıyor.

59. yıl şerefine %0.59’dan başlayan faiz oranları
VakıfBank, “Geleneksel Kuruluş Yıldönümü Kredisi” ile müşterilerine, %0.59’dan başlayan Faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle 40 bin TL’ye kadar her türlü ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyor.

Ev almanın tam zamanı
Sarı Panjur Ev Kredileri ile yüzbinlerce müşterisini Ev sahibi yapan VakıfBank, kuruluş yıldönümüne özel Konut ve konut borç transferi kampanyalarında %0.74’ten başlayan Faiz oranları ve 240 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Konut Kredisi kullananlar geri ödemeleri aylık ya da 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli ya da değişken taksitli gerçekleştirebildiği gibi, ödemelere 3 ay sonra başlama şansına da sahip oluyor.

Baharın tadını çıkarmak isteyenlere otomobil kredisi
Güzel havaların tadını yeni otomobilleriyle çıkarmak isteyenler ise 60 aya varan vade seçenekleri ve %0.76’dan başlayan Faiz oranlarıyla sıfır kilometre otomobillerine kavuşuyor. Kredi tahsis ücreti içermeyen otomobil kredisinden yararlanmak için kefil ve hayat sigortası zorunluluğu da aranmıyor. VakıfBank, Kuruluş Yıldönümüne Özel Sıfır Kilometre Otomobil Kredisi kapsamında müşterilerine değişken taksitlerle geri ödeme imkanı sunuyor.

Kaynak: Emlak Lobisi

Eklenme tarihi: 11 Nisan 2013

Okunma sayısı: 2592

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım