Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Aspen, Yenilikçi Ürünleriyle Yapı Fuarında!

Aspen, Yenilikçi Ürünleriyle Yapı Fuarında!

Uluslararası birçok katılımcıyla Türk yapı sektörünün en büyük fuarlarından biri olan TURKEYBUILD İSTANBUL Yapı Fuarı, 36. Kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuarda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi iddialı bir stand ile yerini alacak olan Aspen, birçok alanda yeniliklere sahip öncü ürünleriyle ziyaretçilerin karşısına çıkacak.
 
Mimari projeler odağında fark yaratan tasarımlara imza atan Aspen, 36. TURKEY BUILD İstanbul Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor. Bu yıl ürün gamına birçok yenilik katan Aspen, fuarda oldukça zengin bir stand ile ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Bölme duvar, Asma tavan sistemleri ve yalıtım ürünleri sergilenecek ürün aileleri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıllarda 2 kez üst üste fuarın en iyi stand ödülünü de kazanan sektörün öncü şirketi Aspen, bu yıl Salon 7, 361 nolu alanda yer alacak standının tasarımıyla yine iddialı.
 
Aspen fuarda; Diversa flush modüler bölme duvar, Dorma hareketli bölme duvar, Sinova ve Vetrona, Troldtekt, Armstrong sismik taşıyıcılı metal asma tavan, Hook-on Metal asma tavan, Expanded (mesh metal), TESCOM halılar ürün gamına yeni eklenen OWA Plan ve OWA Trapez ürünlerini sergileyecek.
 
Uluslararası birçok firma ile yapı sektörünü biraraya getirecek olan TURKEY BUILD Yapı Fuarı’nda bu yılın konuk ülkesi Azerbaycan olacak. 38 ülkeden katılım olması beklenen 36. TURKEY BUILD İSTANBUL Yapı Fuarı, 24- 28 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Konuya ilişkin basın bültenini ve görseli ekte bilgilerinize sunuyoruz.

Saygılarımızla,


Murat DEMİROK
İletişim Danışmanı

Kaynak: F5 İletişim Danışmanlığı

Eklenme tarihi: 13 Nisan 2013

Okunma sayısı: 2615

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım