Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » 11 meslek odasının denetimi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlandı!

11 meslek odasının denetimi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlandı!

Resmi Gazete’de yayınlanan bakanlar kurulu kararı ile aralarında elektrik mühendisler odası, makine mühendisleri odası ve inşaat mühendisleri odası olmak üzere 11 meslek odasının idari ve mali denetimi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlandı...

dunya.com’da 7 Kasım’da “Orman Mühendisleri Odası’nın denetimi Bakanlığa geçti, diğerleri sırada” başlığıyla duyurduğumuz işlem bugün gerçekleşti.

Resmi Gazete’de yayınlanan bakanlar kurulu kararı ile aralarında elektrik mühendisler odası, makine mühendisleri odası ve inşaat mühendisleri odası olmak üzere 11 meslek odasının idari ve mali denetimi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlandı.

Resmi Gazete’de yayınlanan bakanlar kurulu kararı şöyle:
“Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliğine bağlı Çevre Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, İç Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Jeofizik Mühendisleri Odası, Jeoloji Mühendisleri Odası, Makina Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası, Peyzaj Mimarları Odası ve Şehir Plancıları Odası üzerinde idari ve mali denetim, Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yapılır.”

Kaynak: Dünya

Eklenme tarihi: 18 Aralık 2013

Okunma sayısı: 3262

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım