Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Sektörel Haberler » 3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu akademik çevrelerden büyük ilgi görüyor!

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu akademik çevrelerden büyük ilgi görüyor!

3. Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu projesi akademik çevrelerden büyük ilgi görüyor. Yıldız Teknik, Boğaziçi, İstanbul Teknik ve İstanbul üniversitelerinin inşaat mühendisliği ve mimarlık fakültelerinde okuyan öğrenciler köprü inşaatını ziyaret etti...

3’üncü köprü açık amfiye döndü. ABD’deki Buffalo Üniversitesi’nden Boğaziçi’ne öğrenciler inşaatı inceledi. Uzmanlardan bilgi aldı.

ÜÇÜNCÜ Köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu projesi akademik çevrelerden büyük ilgi görüyor. Yıldız Teknik, Boğaziçi, İstanbul Teknik ve İstanbul üniversitelerinin inşaat mühendisliği ve mimarlık fakültelerinde okuyan öğrenciler köprü inşaatını ziyaret etti. Dev projeyi, ABD’deki Buffalo Üniversitesi’nden öğrenciler de inceledi. Genç ziyaretçiler, ilk olarak köprünün Garipçe’deki şantiyesine giderek proje koordinatörleri Cem Erer ve Alper Baysal’ın sunumunu dinledi. Çalışmayla ilgili teknik bilgiler de slayt gösterisi eşliğinde anlatıldı. 

Kaynak: Akşam Gazetesi

Eklenme tarihi: 15 Ocak 2014

Okunma sayısı: 2605

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım