Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Diğer Haberler » Yılın ilk çeyreğinde en çok otelcilik sektörü konuşuldu!

Yılın ilk çeyreğinde en çok otelcilik sektörü konuşuldu!

Medya Takip Ajansı Interpress' in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı araştırma, 2014 yılının ilk çeyreğinde en çok haberin otelcilik sektörü hakkında yayınlandığını ortaya çıkardı... Bankacılık ile İnşaat sektörlerinin de ikinci ve üçüncü sırayı aldığı belirlendi.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile derginin Interpress tarafından taranarak yapılan analize göre, geride bıraktığımız 3 aylık sürede ekonomi sayfalarında otelcilik sektörü hakkında toplam 49.629 adet haber yayınlanırken, Hilton, Rixos, Swiss, Sheraton ve Dedeman Otelleri'nin sektörün ilk beş sırasını oluşturduğu görüldü. Aynı araştırmada ikinci sırada 37.866 haberle bankacılık sektörü yer alırken, en çok haberi yayınlanan ilk beş bankanın, Halkbank, Ziraat, Akbank, İş Bankası ve Vakıfbank olduğu tespit edildi.

Interpress'in araştırmasında bu yılın ilk çeyreğinde en çok haberi çıkan üçüncü sektör ise inşaat sektörü oldu. Toplamda 28.684 adet haberin yayınlandığı sektör içinde Limak, Ağaoğlu, Cengiz, Kiptaş ve Sinpaş'ın ilk beş sırada yer aldığı saptandı. Yapılan aynı araştırmada yayınlanan 20.856 haberle otomotiv sektörü dördüncü sırayı alırken, ilk beş sırada Mercedes, Toyota, Ford, Renault ve Vokswagen'in olduğu belirlendi.

Ekonomi sayfalarında AVM sektörü de hakkında çıkan toplam 20.368 haberle ilk beş içinde kendine yer bulurken, Zorlu, Akmerkez, Espark, İstinye Park ve Özdilek AVM'lerin sektörün ilk sıralarını oluşturdukları ortaya çıktı.

Kaynak: Yurthaber Gazetesi

Eklenme tarihi: 02 Nisan 2014

Okunma sayısı: 2516

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım