Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Sektörel Haberler » 2014’de 750 İnşaat Mühendisi ve Mimara hasar tespit eğitimleri verilecek!

2014’de 750 İnşaat Mühendisi ve Mimara hasar tespit eğitimleri verilecek!

Vatandaşlarda Afet bilincini uyandırmak, afetzede vatandaşları konusunda uzman hasar tespit personeli tarafından bilgilendirmek İçin harekete geçen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı,  tüm kamu Kurum ve kuruluşlarda çalışan İnşaat mühendisi ve mimara hasar tespit eğitimi vermeye başladı.

Mayıs ayından itibaren, Türkiye genelinde 15 ayrı bölgede,  AFAD ile koordineli olarak hasar tespit eğitimi vermeye başlayan Bakanlık bu kapsamda, Haziran ayına kadar, Erzurum, Ağrı, Ardahan, Iğdır,  Kars, Malatya, Adıyaman, Elazığ, Erzincan, Tunceli, Van, Bitlis, Bingöl, Muş, Hakkâri, Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Sivas, Yozgat, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Giresun, Bayburt, Artvin, Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Osmaniye ilerinde, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri, İl Özel İdareleri ve Belediyelerde görevli toplam 240 Kamu personeline hasar tespit eğitimi verdi.

Hasar Tespit Eğitimlerinin yıl boyunca devam edecek. Bakanlık 2014 yılı içerisinde toplam 750 İnşaat Mühendisi ve mimar personele hasar tespit eğitimi vermeyi hedefliyor.

Kaynak: http://www.konuthaberleri.com/2014de-750-insaat-muhendisi-ve-mimara-hasa-tespit-egitimleri-verilecek-47809.htm

Eklenme tarihi: 28 Haziran 2014

Okunma sayısı: 2668

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım