Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Sektörel Haberler » GTO'da inşaat sektörü ve sorunları masaya yatırılacak!

GTO'da inşaat sektörü ve sorunları masaya yatırılacak!

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Türkiye ve Gaziantep inşaat sektörünü "İnşaat Sektörünün Dünyadaki ve Türkiye'deki Durumu, Sorunları, Gaziantep Özelinde Sektörün Geleceği ve Alınacak Önlemler" konulu panelde masaya yatıracak.

GTO Genel Sekreteri Halil Göçer, GTO ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) işbirliğinde yapılacak olan panelin 26 Şubat 2015 Perşembe günü Saat 14.30'da Gaziantep Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirileceğini belirtti.

Panelde gayrimenkul sektöründeki son gelişmelerle son zamanlarda sık sık adından söz ettiren Gaziantep'in ekonomik ve demografik yapısının mercek altına alınacağını ifade eden Göçer, şunları kaydetti: "Panelde, gayrimenkul piyasasındaki yatırım fırsatları, konut, ticari, turizm, sanayi ve lojistik konuları ele alınacak. Panelde, 'Gaziantep Gayrimenkul Sektörü Değerlendirmeler ve Öngörüler Raporu' da katılımcılara sunulacak. Panelde GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Neşecan Çekici, GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rıdvan Köksüzer,Kentsel Strateji Kurucu Ortağı Faruk Göksu ve NEF Yapı Marka Kumcusu Erden Timur birer sunum yapacak. Panelin açılış konuşmasını da GTO Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun yapacak."

Kaynak: Gaziantep Zafer

Eklenme tarihi: 25 Şubat 2015

Okunma sayısı: 2248

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım