Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » DererOmay Mimarlık’a Bir Ödülde European Property Awards’tan!

DererOmay Mimarlık’a Bir Ödülde European Property Awards’tan!

DererOmay Mimarlık, dünya gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülleri arasında kabul edilen, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nin Avrupa ayağı olan, “European Property Awards 2015-2016” kapsamında, “İç Mekan Ofis” dalında “Genel Energy Ofis” projesi ile “Highly Commended” ödülüne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getiren  törende, gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan 70 jüri üyesinin oyları ile belirlenen ödüller sahiplerine takdim edildi. Londra’da düzenlenen törende, DererOmay Mimarlık firma yetkilileri, Batu Derer ve Emre Omay “Genel Energy Ofis” projesinin bir ödülle daha onurlandırılmasının gururunu yaşadı.
DererOmay Mimarlık, geçtiğimiz Nisan ayında, “Genel Energy Ofis” projesi ile İtalya’da aldığı ödülle adından söz ettirmişti. Firma A’Design Award & Competition 2015 kapsamında “İç Mekan, Perakende ve Sergi Tasarımı”  kategorisinde ödülle layık görülmüştü.http://www.insaatim.org/img/haber_img/DererOmay/001-Genel-Energy.jpgDEREROMAY MİMARLIK
DererOmay Mimarlık yurt içinde ve yurt dışında nitelikli projeleri hayata geçirmek amacı ile 2005 yılında Emre Omay ve Batu Derer tarafından kurulmuştur. Mimari, iç mimari proje, proje yönetimi, kontrol ve uygulama alanlarında bugüne kadar 1,000,000 m²’nin üzerinde projeyi hayata geçirmiştir.
Mimari uzmanlık alanları başta ticari yapılar, otel, konut, restoran, spa, ulaşım ve eğitim yapıları olmak üzere, DererOmay Mimarlık tarafından gerçekleştirilen bir çok proje yerli ve yabancı firmalarla uzun vadeli işbirliklerine dönüşmüştür. Firma ortaklarının yerel ve uluslararası projelerde edinmiş oldukları tecrübeler doğrultusunda, konusunda uzman bir ekip ile insana ve doğaya saygı duyan, çağdaş ve farkındalık yaratan projelere imza atmak hedef alınmaktadır.
Securitas Group, Hilton Hotels & Resorts, Aecom, Alstom S.A., Sabancı Holding, Borusan ENBW Enerji, Marubeni Corporation, Doğuş İnşaat, EMC Corporation, Mağdenli Nakliyat A.Ş., Gülermak A.Ş., TTopco Operating Company, Genel Energy, FTZ Grup, Ertunç Özcan A.Ş. firmanın son dönemde hizmet sunduğu firmalar arasında yer almaktadır. DererOmay Mimarlık her geçen gün kaliteden ödün vermeyen, özgün çizgisini yerel ve uluslararası markalar için gerçekleştirdiği üst düzey projelerle hayata geçirmeye devam etmektedir.

www.dereromay.com

http://www.insaatim.org/img/haber_img/DererOmay/002-Genel-Energy.jpg

http://www.insaatim.org/img/haber_img/DererOmay/003-Genel-Energy.jpg

http://www.insaatim.org/img/haber_img/DererOmay/004-Genel-Energy.jpg

http://www.insaatim.org/img/haber_img/DererOmay/005-Genel-Energy.jpg


http://www.insaatim.org/img/haber_img/DererOmay/007-Genel-Energy.jpg

Kaynak: Funda Tek

Eklenme tarihi: 05 Ekim 2015

Okunma sayısı: 2856

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım