Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Ekin Endüstriyel Küresel Isınmayla Mücadele Hedeflerini Açıkladı!

Ekin Endüstriyel Küresel Isınmayla Mücadele Hedeflerini Açıkladı!

Ekin Endüstriyel küresel ısınmanın durdurulmasına destek olmak amacıyla 2025 yılına kadar kullandığı enerji ve havaya saldığı karbondioksit (CO2) miktarını yüzde 60 oranında azaltacağını açıkladı ve bu yöndeki çalışmalarına hız kazandırdı.

Halkla İlişkiler Müdürü Erdem Özkan “Isıtma soğutma ve İklimlendirme alanında en yenilikçi ve ileri teknolojileri dünya çapında hizmete sunarak şehirlerin ve şirketlerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Bunun dışında üretimlerimizi Küresel ısınma mücadelesi çerçevesinde gerçekleştiriyor kapasitelerimizi Küresel Isınmayı benimseyerek artırıyoruz. Bu süreçte , Isıtma soğutma ve iklimlendirme sektöründe lider firmalardan biri olarak kendimizi mücadele etmekte  zorunlu kılıyoruz. Kampanyalar geliştiriyor ve bu alanda yaptığımız çalışmalarla küresel ısınmayla mücadelemizi sürdürüyor sektördeki paydaşlarımızı bu alandaki çalışmalarımıza  davet ediyoruz ‘’dedi.

Yeni Nesil Mühendislik Hizmetleri sunan Ekin Endüstriyel üretiminde Küresel  iyileştirmeye giderken , bünyesi dışında gerçekleşen faaliyetlere ,geliştirdiği Küresel Kampanyalarla iyileştirmeyi ve paydaşlarını bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Kaynak: insaatim.com

Eklenme tarihi: 02 Ağustos 2016

Okunma sayısı: 1924

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım