Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ Markalı Blowerları Piyasaya Sundu...

Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ Markalı Blowerları Piyasaya Sundu...

İçerisindeki motor sayesinde fanı harekete geçirerek emiş kısmındaki havayı vakumlayan ve içeriye hapsedilen havayı çıkış tarafına doğru iterek basınçlı bir şekilde aktarmaya yarayan blowerlar Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ güvencesiyle üretilmeye başlandı.

Özellikle gıda ürünlerinin  yıkamasında, nakliye ekipmanlarında, toz granül taşınmasında, emiş ekipmanlarında, endüstriyel tozları emme işleminde , kağıt taşımacılığında, gaz giderimin de ,şişe dolum makinelerinde, otomatik dolum makinelerinde, kağıt kesme sanayisinde, baskı kağıdı taşıma işleminde, toz giderme ekipmanları üretiminde, araba yıkama, artıma tesisleri, jakuzi, şişe kurutma, sebze meyve yıkama, kalorifer tesisatlarında ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için piyasaya sunulan  MIT blowerlar ile Ekin Endüstriyel çözüm ortaklığı sunmayı hedefliyor.

MIT Blowerlarını Gözlemleyen Ekin Endüstriyel Proses Pompa Müdürü Melih Cihan Akıncı  MIT blowerları hakkında  ‘’ Mak. Hava debisi 2500 m3h olup ,1000 mbar başınç oluşturabilmektedir. 130 C dereceye kadar çalışabilmektedir. Sesiz çalışma ortamı 50-80 dBA dır. Yağsız çalışma ve kirlilik düzeyi olmaması sayesinde çevre dostudur. Dinamik balans ayarı ile vibrasyon minimumdur. Yatay ve dikey olarak montaj edilebilmektedir. İsveç SFK veya Japon NSK rulman kullanılarak daha uzun ömürlülük elde edilerek 3-5 yıl sorunsuzca kullanılmaktadır.’’ Dedi.

Kaynak: insaatim.com

Eklenme tarihi: 17 Kasım 2016

Okunma sayısı: 1898

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım