Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » İnşaat Sektörüne Yeni Soluk, İnternetten Vinç Kiralamaya Büyük İlgi!

İnşaat Sektörüne Yeni Soluk, İnternetten Vinç Kiralamaya Büyük İlgi!

İnşaat sektöründe yeni bir soluk getiren internetten vinç kiralama işlemi ile büyük kolaylık sağlıyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde, nüfus artışı ile birlikte inşaat sektöründeki faaliyetlerde aynı oranda ilerlemektedir. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmalar yeni bina ve konut yapımı gibi işlerle meşgul olurken, işlerinde kullandıkları kule vinç gibi maddi yük getiren iş makinalarını satın almak yerine kiralama yolunu tercih etmeye başlamışlardır.

Piyasada vinç kiralama işi ile ilgilenen birçok firma bulunmaktadır. Makinaparkuru.com’da Türkiye genelinde 50’den fazla güvenilir ve işini düzgün yapan vinç kiralama firması ile çalışmaktadır. Makinaparkuru ile kiralık vinç arayan müşteriler en uygun fiyat teklifini alabilmektedir.

Vinçler ve iş makinaları, inşaat sektörü ve diğer sektörlerde birden fazla alanda kullanılmaktadır. Yüksek alanlara erişimin yanında, dış cephe cam temizliği, dış cephe montaj ve giydirme, çatı ve çelik konstrüksiyon montajı, boya ve cam takma gibi işlemlerde de vinç kullanılmaktadır. Siz de inşaat işleriniz için makinaparkuru’ndan güvenle iş makinası ve inşaat ekipmanı kiralayabilirsiniz. Makinaparkuru tarafından kullanıma sunulan kiralık vinçlerin (sepetli, mobil, hiyap ya da platform) her biri aktif araçlarıdır ve sürekli kullanımda oldukları için de gerçek anlamda en üst düzey performansı göstererek işleri kolaylaştırmaktadırlar.

Kaynak: insaatim.com

Eklenme tarihi: 26 Ocak 2017

Okunma sayısı: 1620

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım