Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Ekin Endüstriyel “ICCI” Uluslar Arası Enerji Fuarında Buhar Enerjisi İle Kullanım Suyu Hazırlama Sistemlerini Tanıttı.

Ekin Endüstriyel “ICCI” Uluslar Arası Enerji Fuarında Buhar Enerjisi İle Kullanım Suyu Hazırlama Sistemlerini Tanıttı.

Sektörel Fuarcılık AŞ. tarafından, İstanbul Fuar Merkezinde  3-5 Mayıs 2017  tarihinde gerçekleşen Uluslar Arası Enerji ve Çevre Fuarı  ve  Konferansında  Ekin Endüstriyel yer aldı. 

Başlıca buhar enerjisi ile ısıtma sistemleri,  eşanjörler  ve pompa grubuyla ICCI fuarında yer alan Ekin Endüstriyel “MIT” Mühendisleri,  buhar enerjisi ile kullanım suyu  nasıl ısıtılır? Sorusuna cevap verdi. Buhar enerjisi ile sıcak kullanım suyu hazırlama sistemleri hakkında sorulara cevap veren Ozan Çelik  “ Buhar ile meşgul olan tesisatlar doğru malzemeler ile yapılıp, uzman kişiler tarafından tasarlanmalıdır. Buhar ısınma için muazzam bir enerji kaynağı olmakla beraber, oluşabilecek hatalar durumunda da oldukça tehlikeli bir ısı kaynağıdır. Mevcut buhar tesisatından faydalanılarak, tesislerdeki sıcak su ihtiyacının tamamı,  minimum enerji harcayarak MIT buhar ile sıcak kullanım suyu hazırlama sistemleriyle  karşılanabilir . Sıcaklık ise istenilen derecede tutulabilir. Otomasyon desteğiyle istenilen sıcaklıklara göre otomatik açılıp kapanabilir. Tam ve yarı otomatik olarak tasarlanan MIT buhar ile sıcak kullanım suyu hazırlama sistemleriyle mevcut buhar enerjisi ile ekonomik ısınma sağlanabilir” dedi.

Üretim kapasitesi, inovatif tasarımları , mühendislik hizmetleri ,satış öncesi ve sonrası müşteri odaklı  yaklaşımı ile bir çok ısı geri kazanım projesinde  yer alan Ekin Endüstriyel ‘’MIT’’ ürünleri Türkiye’de Isıtma soğutma alanlarında ileri teknoloji prensibiyle çözüm sunmayı hedefliyor.

Kaynak: insaatim.com

Eklenme tarihi: 06 Haziran 2017

Okunma sayısı: 1831

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım