Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Emlak Haberleri » Eskidji Gayrimenkul Bağlıca ve Ankara Merkez Bölge Ortaklığı’na Yedi Ödül…

Eskidji Gayrimenkul Bağlıca ve Ankara Merkez Bölge Ortaklığı’na Yedi Ödül…

Kurumsal gayrimenkul danışmanlığının öncü isimlerinden Eskidji Gayrimenkul, 2016 yılında başarı gösteren Bölge Ortaklıklarını ödüllendirdi.

Türkiye’de 25 ildeki bölge ortaklıklarının ve yurt dışında bulunan temsilciliklerin katılım gösterdiği Türkiye Bölge Ortakları Toplantısı ve Ödül Töreni, 24 – 25 Mayıs tarihleri arasında Antalya IC Green Palace Hotel’de gerçekleştirildi. Ödül Töreni’nde Eskidji Gayrimenkul Ankara Merkez Bölge Ortağı Köksal Ünal 7 farklı dalda ödülün sahibi oldu.

http://www.insaatim.org/img/haber_img/eskidji_odul_toreni.jpg

Ödüllerini Eskidji Gayrimenkul Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Mustafa Acar tarafından alan Köksal Ünal, ‘’2016 yılı en çok kazanan gelir birinciliğinden, gayrimenkul müzayedelerine müşteri yönlendirme oranı en yüksek ofis ödülüne kadar 7 farklı dalda ödül aldık. Ayrıca işlem hacmi olarak da Türkiye genelinde en başarılı bölge ortağı seçildik. Bu ödüller bütün bir yıl boyunca yaptığımız çalışmaların meyveleri. Hepsinde tüm ekip arkadaşlarımın çok büyük katkıları var. Bizim için ödül almaktan ziyade başarılarımızı her yıl üst üste tekrar etmek çok daha önemli. İstikrarlı bir büyümemiz ve başarılarımız var. Bu ödüller bizi onore ediyor ve gururlandırıyor. Elbette bir sonraki yıl içinde daha çok çalışmamız gerekiyor. Başarılarımızın sürdürülebilir olması çok önemli’’ dedi.

Kaynak: Dilek Kesici Bozdemir - Next Medya

Eklenme tarihi: 27 Haziran 2017

Okunma sayısı: 1490

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım