Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Firma/Marka Haberleri » Omurga Portföy yurt dışında yatırım turuna çıkıyor!

Omurga Portföy yurt dışında yatırım turuna çıkıyor!

Gayrimenkul yatırım ve girişim sermayesi alanında faaliyet gösteren Omurga Portföy, Avrupa ve Ortadoğu’da toplam 8 şehri kapsayan roadshow’a çıktı.

Yıl sonuna kadar Dubai, Abu Dhabi, Bahreyn, Londra, Münih, Amsterdam, Montrö ve Zürih’i kapsayan bir roadshow’a çıkan Omurga Portföy (Omurga Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi), Türkiye’de yatırım avantajlarını ve gayrimenkul yatırım fonu pazarını anlatmayı planlıyor. Uluslararası piyasalardan çeşitli yatırımcıların ve aile ofislerinin katılacağı bu toplantılarda, farklı yatırım araçları hakkında birebir görüşmeler gerçekleştirilecek. 

Bu roadshow için ciddi bir hazırlık süreci geçirdiklerini  aktaran Omurga Portföy Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erktin, “Yabancı yatırımcılar ile birebir görüşerek Türkiye’de yatırımın avantajlarını aktarma şansımız olacak. Hem şeffaf hem de güvenli olması nedeniyle gayrimenkul yatırım fonlarına global yatırımcılardan ciddi bir ilgi var. Yıl sonuna kadar farklı ülkelerde yatırımcı toplantılarına katılarak, yabancjı sermayeyi Omurga gayrimenkul yatırım fonlarına yönlendirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Eylül ayı içinde Londra’da ‘’Hedge Funds and Liquid Alternatives Investment Forum’’a katılan Omurga Portföy yönetim ekibi, 3 Ekim’de Abu Dhabi Enstitüsü Gayrimenkul Yatırımcıları Forumu’na gidecek. Roadshow ,16-18 Ekim’de Münih Eban Summit ve 17-18 Ekim’de Amsterdam’da PERE Investor Forum ile devam edecek. 6-8 Kasım’da Montrö Elite Summit, 14-15 Kasım’da ise Zürih Prestel Aile Ofisleri Forum’da özel yatırımcı toplantılarına katılım sağlayacak olan Omurga yöneticileri, 6 Aralık’ta Zürih Private Wealth Forum ile roadshow’u sona erdirecek.

Tüm dünyadan yatırımcıların yanı sıra global şirketlerin CEO ve CFO’ları ile aile ofislerinin temsilcileri bu etkinliklerde yer alacak. Toplantılarda alternatif yatırım araçları ve avantajları, küresel finans piyasalarında doğru strateji geliştirmenin yolları, gayrimenkul sektöründe fintech başta olmak üzere birçok konu başlığı ele alınacak.

Omurga Portföy, geçen Temmuz ayında, nitelikli yatırımcılar için, GYPŞ Karma Birinci Gayrimenkul Fonu’nu ihraç etmişti. Fon büyüklüğünün 200 milyon TL’ye ulaşması öngörülüyor.

Omurga Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi A.Ş. Hakkında:
Sermaye Piyasası Kurulu’nun verdiği izin ve yetki ile Omurga Yapı tarafından kurulan Omurga Portföy, yatırımcıları bir araya getirerek daha büyük ölçekli ve verimli yatırım olanakları sunuyor. Omurga Portföy’ün tasarım, inşaat, gayrimenkul ve finans alanlarında tecrübeli ekibi, gayrimenkul yatırımlarının değerlendirilmesi için stratejiier geliştirerek, en verimli şekilde fonları yönetiyor.

Daha fazla bilgi için
Gülfem Varlık          GIS Consult   0532 214 51 82  gulfemvarlik@gisdanismanlik.com

Kaynak: gisdanismanlik.com

Eklenme tarihi: 02 Ekim 2017

Okunma sayısı: 1832

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım