Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Haberler » Emlak Haberleri » Gayrimenkul ve turizm sektörleri birlikte büyüyor...

Gayrimenkul ve turizm sektörleri birlikte büyüyor...

Türkiye’nin en etkili turizm zirvelerinden Uzakrota Travel Summit İstanbul'a değer katan Nivo projelerinin mimarı Cathay Group sponsorluğunda gerçekleşti. Yedi bölümde 1500 sektör profesyonelinin katılımıyla yapılan zirvede bir konuşma yapan Cathay Group Yönetim Kurulu Üyesi Okan Süha Yıldırım, “Gayrimenkul ve turizm sektörleri geliştikçe ortak paydaları da genişliyor.  Gayrimenkullerin mülkiyeti müşteri ve yatırımcılarımızın olsa da konuklarımızı titizlikle ağırlıyoruz” dedi.

25 yıllık tecrübesini Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerine yansıtan Cathay Group’un sponsorluğunda gerçekleşen Uzakrota Travel Summit önemli konuşmacıları, yedi bölümde 1500 sektör profesyonelinin katılımıyla turizm sektörünün nabzını tuttu.

Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleştirilen zirvede bir konuşma yapan Cathay Group Yönetim Kurulu Üyesi Okan Süha Yıldırım, “Gayrimenkul ve turizm sektörleri geliştikçe, ortak paydaları da genişliyor. İşbirliği imkânları ortaya çıkıyor. Bize de ortak yapabileceğimiz projeler üzerinde çalışmak kalıyor. Her geçen gün gayrimenkulün ve turizmin yolu daha fazla kesişiyor. Bir projeden gayrimenkul alan müşteri ve yatırımcılar kendilerinin sadece müşteri ve yatırımcı olarak algılanmasını istemiyorlar. Bu bağlamda biz de tüm müşteri ve yatırımcılarımızı her ne kadar gayrimenkullerinin mülkiyeti kendilerine ait olsa da bir konuk olarak, misafirlerimiz olarak görüp titizlikle ağırlamak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Bir turizm buluşmasında gayrimenkul sektörünü ve projelerimizi anlatmayı bu nedenle değerli buluyorum” dedi.

Kaynak: Alican ESENCİ - MPR İletişim Danışmanlığı

Eklenme tarihi: 19 Aralık 2017

Okunma sayısı: 1502

Yukarı Git Haberlere Dön

KONUT PROJELERİ

Lobi Parlas Residence

Proje Alanı : 19500 m²

Toplam Daire : 200 adet

İZMİR / BAYRAKLI

Doğa Vadi Konutları

Proje Alanı : 1664 m²

Toplam Daire : 15 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

Doğa Tepe Konutları

Proje Alanı : 3421 m²

Toplam Daire : 24 adet

İSTANBUL (AVRUPA) / EYÜP

SON EKLENEN HABERLER

ÖNERİLERİMİZ

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım