Çizimler Haberler Kitaplar Resim Galerisi Videolar Yazılar
Buradasınız » Anasayfa » Kitaplar » İnşaat (tr) » Diğer » 2 Katlı Bina Keşif, Metraj, Hakediş ve Kesin Hesap Örneği
2 Katlı Bina Keşif, Metraj, Hakediş ve Kesin Hesap Örneği

2 Katlı Bina Keşif, Metraj, Hakediş ve Kesin Hesap Örneği

Keşif, Metraj, Hakediş, Kesin Hesap, Nakliye ve Birim Fiyat Analizi yapmayı öğrenmek isteyenler ve kendini bu hesaplar için geliştirmek isteyenler için çok güzel bir örnek proje, zemin + 1 katlı küçük bir projeyi sizin için hazırladık dosya içerisinde bu projeye ait mimari ve statik projeler (dwg formatında), imalat fotoğrafları, çevre ve şehircilik bakanlığı birim fiyatları ile hazırlanmış keşif, hakediş ve kesin hesapların yanında detaylı metrajlar, nakilye analizleri ve fiyat farkı hesapları bulunmaktadır. Bu örnek çalışmayı inceleyerek kendinizi bu konuda geliştirebilir, öğrenci veya memur iseniz kendinize ek iş imkanı sağlayabilirsiniz. Tabi sadece bu işleri yaparakta hayatınızı kazanabilirsiniz.

Proje Bilgileri

 • Kat Sayısı: 2
 • Temel Tipi: Radye
 • Döşeme Tipi: Asmolen döşeme
 • Proje Türü: Konut+İş


Dosya İçeriği

 • Projeler: DWG formatında mimari ve statik projeler
 • Fotoğraflar: İmalat sırasında çekilmiş fotoğraflar
 • Keşif Dosyası: İnşaat başlamadan önce projesine göre hazırlanmış metraj ve icmal sayfaları. Ayrıca mahal listesi vardır.
 • Hakediş Dosyası: İnşaat başladıktan sonra müteahhidin iş sahibine ödemesi için hazırladığı hakediş dosyası.
 • Kesin Hesap: İnşaat bittikten sonra hazırlanan dosya. Bu dosya içerisinde detaylı metraj sayfaları, detaylı demir metrajı, nakliye miktarları ve analizleri, fiyat farkı hesapları bulunmaktadır. Metrajı Yapılan Bazı İmalatlar Şöyledir; Kazı, dolgu, drenaj, beton, blokaj, bordür ve parke taşı, tuğla duvar, asmolen tuğla, çatı imalatları, su yalıtımları, mantolama, kalıp, iskele, parke, mutfak dolabı, demir, alüminyum ve pvc doğramalar, asma tavanlar, yağmur olukları ve iniş boruları, seramikler, mermerler, denizlikler, sıva ve boyalar, şap, cam, kapılar ve aksesuarları, mutfak tezgahı, korkuluk ve bariyerler, çelik kapı metrajı ile her türlü elektrik ve mekanik (ısıtma, sıhhi) tesisat icmali bulunmaktadır.

Ayrıca: Dosya içerisinde size özel ve her türlü sorunuza cevap verecek bir mail adresi ve cep telefonu numarası bulunmaktadır. Bu iletişim hatlarından Keşif, Metraj, Hakediş, Kesin Hesap vb. hazırlamayı öğrenirken takıldığınız her türlü soruya cevap alabileceksiniz ve bu sayede çok kısa bir süre içinde bu hesapları yapabileceksiniz. İster ödeviniz için ister para kazanmak için mutlaka örnek bu dosyayı indirin.

 

Arama kelimeleri: keşif metraj hesaplama, metraj hesaplama, nakliye analizi yapma, birim fiyatlı keşif hazırlama, çevre ve şehircilik birim fiyatları ile yaklaşık maliyet hazırlama, metraj örnekleri, hakediş örnek, kesin hesap hazırlama örnek, metraj nasıl yapılır, inşaat metraj örnekleri, elektrik metraj nasıl yapılır, mekanik keşif nasıl yapılır, inşaat keşif metraj hazırlama, keşif metraj örnekleri, küçük bir proje ve keşif örneği, 2 katlı bir projenin yaklaşık maliyet hesaplama örneği, örnek metrajlar hesaplaması, örnek keşif hazırlama, keşif nasıl hazırlanır, yaklaşık maliyet nasıl hazırlanır, hakediş fiyat farkı nasıl hesaplanır, dwg proje ve keşif metraj örneği


 • Yazar: insaatim.com
 • Sayfa: 100 Üzeri
 • Tarih: 02 Kasım 2015 22:40
 • Hit: 40384
 • İndirilme: 166
 • Paylaş

Kitabı indirebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Yukarı Git Kitaplara Dön

Son Eklenen Kitaplar

Açıklamalı Statik Proje Kontrol El Kitabı  /   Diğer Mimari Proje Çizim ve Sunuş Standartları  /   Diğer
TS 12820 - Akaryakıt İstasyonları Emniyet Gerekleri  /   Diğer Yapı Sektörü İş Güvenliği El Kitabı  /   Diğer
2 Katlı Bina Keşif, Metraj, Hakediş ve Kesin Hesap Örneği  /   Diğer İnşaat Mühendisliği 4.Sınıf Kitapları  /   Diğer

ÖNERİLERİMİZ

KİTAPLARI TAKİP ET!

TANITIM

ingilizce türkçe çeviri 2019 TYT Konuları malatya oto ekspertiz malatya rent a car malatya web tasarım

kayseri escort türk ifşa